Trečiasis A. Kaludžerovičiaus "hat-trickas" priartino "Žalgirį" prie čempionų titulo

Vilniaus „Žalgiris“ padėjo dar vieną didelį žingsnį link ketvirto iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ čempiono titulo.

29-ojo turo mače svečiuose Andrija Kaludžerovičius pelnė trečią šio sezono „hetriką“, o vilniečiai 4:1(2:0) sutriuškino penktoje vietoje žengiančią Jonavos „Lietavą“.

Nuo pat pirmo teisėjo švilpuko žalgiriečiai pradėjo diktuoti savo taisykles, savo ruožtu, šeimininkai didelėmis pajėgomis gynėsi ir laukė savo šanso kontratakose. Matija Ljujičius sykį smūgiavo pro šalį, tačiau 14-ąją minutę „Žalgiris“ oponentams klaidos neatleido.

Vartininkas Dmitrijus Babenka paliko baudos aikštelę bei nepataikė į kamuolį, o šalia buvusiam A. Kaludžerovičiui beliko smūgiuoti į tuščius vartus. Tai nebuvo paskutinis serbo įvartis pirmame kėlinyje.

41-ąją minutę Saulius Mikoliūnas perdavė kamuolį iš kairiojo krašto į baudos aikštelę, kur A. Kaludžerovičius aplenkė Eisviną Utyrą ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu, snaiperių klasifikacijoje susilygindamas su „Trakų“ atstovu Nerijumi Valskiu.

Tačiau iš karto po pertraukos serbas vėl sugrįžo į rezultatyviausio „SMScredit.lt A lygos“ žaidėjo sostą. 46-ąją minutę dar viena greita „Žalgirio“ ataka pasibaigė trečiuoju A. Kaludžerovičiaus įvarčiu.

Po šio epizodo žalgiriečiai atsipalaidavo ir leido varžovams kurti kur kas daugiau pavojingų progų. Virš vartų išorine pėdos dalimi smūgiavo Tomas Salamanavičius, aktyviai į žaidimą įsitraukė Rokas Krušnauskas, kartą spyręs tiesiai į vartininką, o sykį – iš puikios padėties sudrebinęs vartų skersinį.

D. Babenka atrėmė labai tolimą Lino Pilibaičio smūgį, tačiau 82-ąją minutę tik stebėjo, kaip po jo dar vieno atmušto kamuolio į tuščius vartus spyrė Vytautas Lukša.

„Lietavai“ pavyko vieną iš savo susikurtų progų paversti garbės įvarčiu. Po Luko Miščiuko perdavimo stipriai ir tiksliai vienu lietimu 84-ąją minutę smūgiavo Dominykas Galkevičius.

Likus keturiems turams, „Žalgiris“ lenkia „Trakus“ dešimties taškų persvara ir jau kitame mače su Klaipėdos „Atlantu“ gali užsitikrinti čempionų titulą.