„Tottenham“ tik per paskutines 20 minučių išsigelbėjo prieš „League One“ klubą © JumpStory nuotr.

FA taurėje „Tottenham“ ekipa turėjo sunkumų trečiajame etape su trečiojo diviziono komanda „Morecambe“.

„Pentinai“ rungtynėse išsigelbėjo tik per paskutines 20 minučių nuo gėdingo pralaimėjimo, tačiau galiausiai triumfavo 3:1.

Pirmąjį įvartį rungtynėse įmušė „Morecambe“ futbolininkai – po kampinio buvo tikslus Anthony O'Connoras.

„Tottenham“ pirmąjį įvartį pelnė vos 74-ąją minutę, o iki to laiko šimtaprocentinių progų šeimininkams nepavyko susikurti, „Premier“ lygos klubas atrodė prastai. 74-ąją minutę baudos smūgiu svečių komandos vartininką nuginklavo Harry Winksas.

Pergalę „pentinams“ galiausiai 85-ąją ir 88-ąją minutę įtvirtino Lucaso Mouros ir Harry Kane'o įvarčiai.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ su nukraujavusia sudėtimi 4:1 sutriuškino „Shrewsbury“ komandą. Beje, šiose rungtynėse svečiai irgi mušė pirmi, tačiau po to „raudonieji“ atsakė keturiais įvarčiais.