"Tottenham" pasiuntė "Charlton" į žemesnę lygą © Eurofootball.lt
Pirmadienio išvakarėse Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse buvo žaidžiamos priešpaskutinio 37-ojo turo varžybos. Jose ginklus surėmė dvi Londono komandos: „Charlton““ ir „Tottenham“. Įtikinamą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo svečiai.

„Charlton“ 0 – 2 „Tottenham“
6‘ [0 – 1] Dimitar Berbatov
90‘ [0 – 2] Jermaine Defoe

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau 6-ąją susitikimo minutę vienas rezultatyviausių šiame sezone „Tottenham“ puolėjų Dimitaras Berbatovas suklaidinęs varžovų gynėją Talalį El Karkourį nuginklavo „Charlton“ vartų sargą Scottą Carsoną ir pelnė 11 įvartį „Premier“ lygoje.

Antrojo kėlinio pradžioje S.Carsonas nutraukė galėjusią būti pavojingą ataką, kai D.Berbatovas susižaidė su Aaronu Lennonu. Bet po to atsigavo ir aikštės šeimininkai. Galingas Zheng-Zhi smūgis buvo blokuotas, Alexas Songas nesugebėjo taikliau mušti galva į vartus, o atakų lyderio Darreno Bento smūgiuotas kamuolys „prašvilpė“ greta virpsto.

„Charlton“ treneris Alanas Pardew metė visas pajėgas į puolimą, kai į kovos lauką išleido Jimmy Floydą Hasselbainką ir jaunąjį Lloydą Samą. Tačiau visos pastangos išplėšti bent tašką šiose rungtynėse žlugo, kai paskutinę minutę įvartį iš už baudos aikštelės prieigų pelnė „Spurs“ puolėjas Jermaine`as Defoe.

Po šios pergalės Martino Jolo treniruojami „Tottenham“ futbolininkai iš 9 vietos šoktelėjo į 6-ąją, kuri garantuoja kelialapį į kitų metų UEFA Taurės turnyrą, be to, Londono ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei varžovai, tuo tarpu „Charlton“ patyrę pralaimėjimą prarado paskutines viltis išlikti „Premier“ lygoje.