„Tottenham“ iškovojo minimalią pergalę ir pakilo į „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnę © PA nuotr.

„Tottenham“ iškovojo jau trečiąją pergalę naujajame „Premier“ lygos sezone ir pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Tai buvo jau trečioji „pentinų“ pergalė iš eilės, kuri pasibaigė 1:0 rezultatu. Šįkart buvo įveiktas „Watford“ klubas.

Pačios rungtynės prasidėjo ganėtinai aktyviu „Watford“ žaidimu, tačiau jau nuo 15-os minutės dominavo ir iniciatyvą perėmė „Tottenham“ ekipa. Nors šimtaprocentinių progų ir nebuvo, tačiau „pentinams“ pasižymėti pavyko 42-ąją minutę Heung-Min Sonui, kai apgaulingu baudos smūgiu korėjietis nuginklavo varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje „Watford“ turėjo vos vieną realesnę progą, o „Tottenham“ puolė didžiąją laiko dalį, tačiau pasižymėti jiems irgi nepavyko. Visgi, pavyko išlaikyti sausus vartus ir iškovoti trečiąją pergalę to pasekoje.

Kitose šios dienos rungtynėse namuose „Burnley“ 1:1 sužaidė su „Leeds United“ komanda.