"Tottenham" - antroji Anglijos Lygos taurės finalo dalyvė © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijoje vyko antrojo šalies lygos taurės (Carling Cup) turnyro pusfinalio atsakomasis mačas, kuriame susitiko Londono "Tottenham" ir "Burnley" ekipos.

"%c00363" 3 - 2 Londono "%c00052" *po pratęsimo
(pirmas mačas 1-4, bendras rezultatas 4-6)
34‘ [1 - 0] Robbie Blake
73‘ [2 - 0] Chris McCann
88‘ [3 - 0] Jay Rodriguez
118‘ [3 - 1] Roman Pavlyuchenko
120‘ [3 - 2] Jermain Defoe

Pirmajį mačą namuose "Tottenham" klubas laimėjo 4-1, tad atsakomąjame mače turėjo gan solidų pranašumą, visgi jo vos pakako.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas 33 minutę, kai baudos smūgiu pasižymėjo "Burnley" žaidėjas Robbie Blake'as. Abi komandos ir toliau atakavo, bet pasižymėti nepavyko.

Jau artėjant prie pabaigos antrąjam kėliniui, šeimininkai sugebėjo rezultatą padvigubinti, kai po R.Blake'o perdavimo, vos iš kelių metrų įvartį pelnė Chrisas McCann'as.

"Burnley" reikėjo pelnyti dar vieną įvartį, tačiau kiek vėliau arčiau tikslo buvo svečiai, bet Romanas Pavlyuchenko neišnaudojo puikaus šanso. 83 minutę dar vieną progą turėjo Jermaine'as Defoe, bet ir šiam puolėjuo įmušti nepavyko.

To pasakoje, "Burnley" pelnė trečiajį įvartį - suklydus "Tottenham" vartininkui Alnwickui, Jay Rodriguezas įmušė kamuolį į tuščius vartus. Abiems klubams per likusį laiką pasižymėti nepavyko, tad pagal turnyro reglamentą, teko žaisti pratęsimą.

Per pirmają dalį nė vienai iš komandų įmušti nepavyko, bet artėjant į pabaigą antram pratęsimo kėliniui "Tottenham" pelnė įvartį ir išsigelbėjo - Garethas Bale'as perdavė kamuolį R.Pavlyuchenkai ir šio smūgis buvo tikslus.

Po dviejų minučių dar įvartį pridėjo J.Defoe. Šis rezultatas tenkino svečius, tad jie ir keliauja į turnyro finalą, kur susitiks su "Man Utd" klubu.