Tęsiasi I lygos čempionatas © Eurofootball.lt
Po trumpos pertraukos, savaitgalį šalies I lygoje varžybos tęsėsi toliau. Šeštadienį ir sekmadienį klubai sužaidė 14 turą. Tiesa, rungtynės tarp „LKKA“ ir „Rodiklio“ buvo nukeltos į rezervines dienas.

Po truputį atsigauna ir aukštyn kyla pernykščiai turnyro laureatai „Kauno jėgeriai“. Kariškiai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir antrąją – triuškinamu rezultatu 4-0. šį kartą kauniečių auka tapo Ukmergės „Vilkmergė“.

Vienas lyderių Alytaus „Alytis“ išvykoje nelengvai palaužė Jonavos „Lietavą“.

Principinėje dvikovoje Pakruojyje vietos „Kruoja“ nurungė Gargždų „Bangą“, po pertraukos čempionate likusią be vieno lyderių M.Vijeikio.

Eilinę nesėkmę patyrė „Anykščiai“, šį kartą namuose nusileidę vieniems favoritų Kėdainių „Nevėžiui“. [imgck]http://img177.imageshack.us/img177/2686/fskdz5.jpg[comment]"Nevėžio" futbolininkai ką tik įmušė įvartį į anykštėnų vartus (FSK „Anykščiai“ nuotr.)[/comment]
Šeimininkai buvo išlyginę rezultatą, tačiau prieš stipresnius varžovus neatsilaikė.

Tauragės „Taurą“ nesunkiai įveikęs Klaipėdos „Glestum“ priartėjo prie 9 vietoje esančios „Vilkmergės“.