Švedai nusivalė kojas į Lietuvos U–17 rinktinę © lff.lt nuotr.

Latvijoje vykstantį 2022 m. Europos čempionato atrankos 2-osios grupės turnyrą Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė pradėjo pralaimėjimu bendraamžiams iš Švedijos.

Švedijos futbolininkai pranoko lietuvius rezultatu 8:0. Varžovai savo pirmąją ataką baigė Jardello Kangos įvarčiu, penktą minutę Roony‘is Bardagjis padvigubino švedų persvarą. Vėliau Fredrikas Nissenas atliko hetriką bei dar vieną įvartį pridėjo Taha Ayaris. Lietuvių gretose 28 minutę geriausią progą pasižymėti turėjo Romualdas Jansonas, tačiau jo smūgis skriejo dešiniau vartų.

Antroje rungtynių pusėje smūgius į švedų vartus atliko Nojus Grudis, Kristoferis Banevičius ir R. Jansonas. Varžovai pačioje dvikovos pabaigoje pasiekė du įvarčius ir užfiksavo pergalę 8 įvarčių skirtumu.

Kitas rungtynes lietuviai žais Rygoje rugsėjo 26 dieną prieš Čekijos bendraamžių rinktinę.

Rungtynių statistika: Švedija – Lietuva 8:0 (6:0)

Arkadijos sporto bazė, teisėjas – Henrikas Nalbandian (Armėnija)

Įvarčiai: 1 min. Jardell Kanga, 5 min. Roony Bardagji, 9, 32 ir 43 min. Fredrik Nissen, 37 min. Taha Ayari, 90+1 min. Montader Madjed (Švedija), 82 min. į savus vartus Vykintas Bazys (Lietuva)

Įspėti: 64 min. Emmanuel Tannor, 84 min. Alexander Hughes (Švedija)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Vilius Šivickas, Matas Škarna (61 min. Regnar Krot), Džiugas Čečkauskas, Vykintas Bazys, Martynas Šetkus, Simas Civilka (61 min. Kipras Olšauskas), Artiom Kočerga, Romualdas Jansonas, Tomas Stelmokas (46 min. Nojus Grudis), Kristoferis Banevičius (72 min. Juozas Radavičius), Matas Miškinis (78 min. Ernestas Gudelevičius). Atsargoje: Klaidas Laukžemis, Motiejus Šapola, Nidas Vosylius, Marius Burkert.