"Sūduva" išvykoje įveikė "Šilutę" © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" 10-ojo turo rungtynėse Šilutėje vietos komanda susitiko su Marijampolės "Sūduva". Nepaisant šeimininkų anksti įgytos persvaros, tris įvarčius vėliau pelnė ir pergalę iškovojo marijampoliečiai.

Šilutės miesto stadionas, 250 žiūrovų
Teisėjas - Edmundas Gaigalas
"%c00141" 1 - 3 Marijampolės "%c00125"
6` [1 - 0] Tadas Straleckas
35` [1 - 1] Willer Souza Oliveira
43` [1 - 2] Giedrius Klevinskas
78` [1 - 3] Gvidas Juška

"Šilutė": L.Vertelis; V.Šulkevičius, Brezina, Khubutia, T.Kijanskas; Vaikasas, Zubavičius, Vičius, Bezykornovas, Valskis; Straleckas

"Sūduva": S.Klevinskas; Sobol, Mikuckis, M.Skinderis, G.Klevinskas; Mačiulis, Maciulevičius (75' Jasaitis), Miklinevičius, G.Slavickas (61' Kėrys); Willer, Shuganov (46' Juška)

Jau šeštą minutę "Šilutė" netikėtai išsiveržė į priekį - po vidurio gynėjų klaidos Tadas Straleckas atsidūrė vienas prieš vartininką Saulių Klevinską ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vėliau šilutiškiai atsitraukė į gynybą ir stengėsi kontratakuoti, tačiau po standartinės padėties "Sūduva" 35 minutę rezultatą išlygino - baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų pasižymėjo brazilas Willeris.

"Sūduva" toliau atakavo ir iki kėlinio pabaigos likus porai minučių po dviejų iš eilės kampinių smūgiu galva savo komandą į priekį išvedė gynėjas Giedrius Klevinskas.

Po pertraukos žaidimas kiek išsilygino, o pirmieji varžovų vartams dažniau grasino "Sūduvos" futbolininkai, tačiau Tomo Miklinevičiaus smūgį iš baudos aikštelės prieigų atrėmė vartininkas Laurynas Vertelis.

"Šilutė" dar bandė išlyginti rezultatą, bet realesnių progų pasižymėti nesukūrė, o 78 minutę po sumaišties prie šeimininkų vartų trečią įvartį svečiams pelnė Gvidas Juška. "Sūduva" nugalėjo rezultatu 3-1 ir iškovojusi penktą pergalę dalinasi 4-5 pozicijas su Panevėžio "Ekranu".