"Stuttgart" ir toliau skina pergales © Eurofootball.lt
Praėjusiame ture sutriuškinę "Werder" futbolininkus, penktadienį vakare "Stuttgart" ekipa iškovojo dar vieną pergalę, svečiuose nesunkiai 4-0 įveikę "Eintracht". Laimėję ketvirtąjį kartą iš eilės puikius rezultatus šiame sezone demonstruojantis "Stuttgart" klubas pakilo į antrąją Bundesligos poziciją.

Mačas svečiams prasidėjo labai sėkmingai ir prabėgus penkiolikai minučių Štutgarto futbolininkai jau turėjo dviejų įvarčių persvarą, o nuo pirmųjų minučių aikštėje žibėjo puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis M.Gomezas - 2-ąją minutę po jo perdavimo pasižymėjo R.Hilbertas, dar po dešimties tryliktąjį sezono įvartį pelnė ir pats M.Gomezas.

Prieš pat pertrauką meksikietis R.Osorio pelnė pirmąjį savo įvartį Bundesligoje ir varžyboms dar tik įpusėjus abejonių, kas laimės šį mačą, nebeliko. Rungtynių pabaigoje svečių persvara tapo dar didesnė, kai po nesėkmingo smūgio nuo vienuolikos metrų žymos, antruoju bandymu "Eintracht" vartininką nuginklavo T.Hitzlspergeris.

Statistika

"%c00257" 0 - 4 "%c00027"
2' [0 - 1] Roberto Hilbert
15' [0 - 2] Mario Gomez
44' [0 - 3] Ricardo Osorio
78' [0 - 4] Thomas Hitzlsperger