Stankevičiaus įvartis atnešė pergalę "Sampdoria" ekipai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios XII turo rungtynės, o aštuntoji dvikova vyks vėlai vakare Lietuvos laiku.

Trečią pergalę šį sezoną iškovojo Genujos "Sampdoria", kurios gretose rungtyniauja Lietuvos rinktinės saugas Marius Stankevičius, namie po atkaklios kovos 3-2 įveikusi "Lecce".

Rungtynės šeimininkams prasidėjo labai sėkmingai - jau 11 minutę gynėjų pamirštas Gennaro Delvecchio galva išvedė savo ekipą į priekį. Tiesa, futbolininkas įvarčiu demonstratyviai nesidžiaugė, mat pats kadaise vilkėjo "Lecce" marškinėlius.

15 minutę krito ir antrasis įvartis - tiksliu smūgiu persvarą padvigubino puolėjas Antonio Cassano.

Tiesa, jau netrukus kitoje aikštės pusėje padirbėti teko vartų sargui Luca Castellazzi, atrėmusiam pusiau smūgį, pusiau perdavimą iš krašto.

41 minutę aikštėje pasirodė ant atsarginių suolelio dvikovą pradėjęs Stankevičius, kuris pakeitė Marco Padalino.

Ir antrajame kėlinyje lietuvis sužibėjo pirmuoju įvarčiu aukščiausioje Italijos futbolo lygoje šį sezoną - vartininką Francesco Benussi saugas nuginklavo gražiu smūgiu galva.

Įvartį galite išvysti čia:

"Lecce" nepasidavė ir atakavo, tačiau viskas, ką svečiams pavyko nuveikti,- tai sušvelninti rezultatą 83 minutę. Nors "Sampdoria" futbolininkai reikalavo užfiksuoti žaidimą ranka, teisėjas Simone Tiribocchi įvartį įskaitė.

Lyderiui Milano "Inter" atitrūkti neleidžia kita Italijos madų sostinės komanda "Milan", savo aikštėje 1-0 įveikusi Veronos "Chievo".

Vienintelį įvartį 15 mačo minutę pelnė Kaka, realizavęs savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį po Simone Bentivoglio pražangos. Tiesa, vaizdo įraše galima suabejoti, ar taisyklių pažeidimas įvyko baudos aikštelėje.

"AC Milan" 1 - 0 Veronos "Chievo"
15' [1 - 0] Kaka (iš 11 metrų baudinio)

Bergamo "Atalanta" 3 - 1 "Napoli"
62' [1 - 0] Adriano Ferreira Pinto
73' [1 - 1] Marek Hamsik (iš 11 metrų baudinio)
89' [2 - 1] Thomas Manfredini
90' [3 - 1] Sergio Floccari

66' iš aikštės pašalintas Marcelo Zalayeta ("Napoli")
90' iš aikštės pašalintas Thomas Manfredini ("Atalanta")

"Cagliari" 1 - 0 "Fiorentina"
31' [1 - 0] Robert Acquafresca (iš 11 metrų baudinio)

"Catania" 3 - 2 "Torino"
7' [0 - 1] Riccardo Colombo
8' [1 - 1] Giuseppe Mascara
39' [2 - 1] Giuseppe Mascara
50' [2 - 2] Nicola Amoruso (iš 11 metrų baudinio)
80' [3 - 2] Giuseppe Mascara

Genujos "Sampdoria" 3 - 2 "Lecce"
11' [1 - 0] Gennaro Delvecchio
15' [2 - 0] Antonio Cassano
55' [2 - 1] Simone Tiribocchi
61' [3 - 1] Marius Stankevičius
83' [3 - 2] Simone Tiribocchi

"Siena" 1 - 1 "Bologna"
22' [1 - 0] Abdelkader Ghezzal
45' [1 - 1] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)

"Udinese" 0 - 1 "Reggina"
60' [0 - 1] Franco Brienza

"Roma" 1 - 0 Romos "Lazio"
50' [1 - 0] Julio Baptista

66' iš aikštės pašalintas Cristian Ledesma ("Lazio")
88' iš aikštės pašalintas Simone Perrotta ("Roma")