S.Nyuiadzi savaitė: vėl be įvarčių

Žalgirietis Serge'as Nyuiadzi, kurį FK „Žalgiris“ rugsėjo pradžioje išnuomojo Rumunijos čempionato atstovei Džurdžu „Astra“ ekipai, praėjusią savaitę sužaidė dvi rungtynes.

Ketvirtadienį Rumunijos taurės turnyro aštuntfinalyje „Astra“ po pratęsimo 2:0 įveikė Pirmoje Rumunijos lygoje žaidžiančią Targovicų „Chindia“ ekipą. 26 metų S.Nyuiadzi rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet antro kėlinio pradžioje buvo pakeistas. Po 90 minučių rezultatas buvo lygus 0:0, o varžovų pasipriešinimą „Astra“ futbolininkai palaužė tik pratęsus rungtynes. 111 min. Silviu Balaure pelnė pirmą įvartį, o 115 min. Bogdan Chipirliu padėjo paskutinė tašką šiame susitikime. Beje, abu futbolininkai aikštėje pasirodė po keitimo.

Sekmadienį Rumunijos aukščiausios lygos 20 turo rungtynėse Džurdžu „Astra“ svečiuose 0:1 nusileido Iaši CSM komandai. Šį kartą S.Nyuiadzi į aikštę žengė 64 min., bet nuo nesėkmės savo ekipos neapsaugojo. 69 min. vienintelį įvartį pelnė CSM žaidėjas Andrei Cristea. Po 20 rungtynių 31 tašką turinti „Astra“ čempionate užima šeštą vietą, o 27 taškus surinkusi CSM komanda yra aštunta. Pirmauja 46 taškus savo sąskaitoje turinti Klužo CFR, kurios vartus gina lietuvis Giedrius Arlauskis.

S.Nyuiadzi Rumunijos pirmenybėse šį sezoną sužaidė 7 rungtynes, pelnė 1 įvartį ir 2 kartus buvo įspėtas. Kitas rungtynes „Astra“ žais gruodžio 8 d. su pirmenybių autsaideriu, vos 9 taškus per 20 rungtynių surinkusiu Bukarešto „Juventus“ klubu.