Skaudų pralaimėjimą su komanda sugėręs M. Čepas: „Varžovai buvo geresni“ © „Šiauliai“ nuotr.

FA „Šiauliai“ sekmadienį išgyveno vieną sunkiausių dienų per savo organizacijos istoriją, kai LFF taurės finale netikėtai 1:2 nusileido „TransINVEST“ klubui iš Optibet Pirmos lygos.

Šiauliečių treneris Mindaugas Čepas po rungtynių neslėpė apmaudo, tačiau pasveikino varžovus su laimėjimu.e

„Profesionaliam sporte, ypač finaluose, dviejų laimingų nebūna. Noriu pasveikinti varžovus su pergale, jie šiandien buvo geresnė komanda, niekuo nenusileido, momentais ir buvo pranašesni.

Taip, yra taktinis pasiruošimas, bet yra ir psichologinis. Bet pasikartosiu, „TransINVEST“ tikrai šaunuoliai ir pelnytai laimėjo. O mums lieka kas – kai nepavyksta vieną kartą, reikia bandyti darkart. Sugrįšime stipresni ir žiūrėsime, kaip bus kitą kartą“, – sakė šiauliečių treneris.

Šiauliečiai po pirmo kėlinio net ir buvo priekyje, tačiau po pertraukos pranašumą paleido.

„Pagrindiniai akcentai per pertrauką buvo tokie, kad gal išsidėstymas ir buvo toks, kokio norėjome, bet išpildymas, ypač kalbant apie žaidimą atakoje – ne. Daug kur vėlavome, jei kamuolys ateidavo iki vidurio saugų – per daug žaisdavome atgal, neaštrindavome atakų.

Aišku, netenkino ir mikrodvikovos. Ne sykį kalbėjome, kad einant į mikrodvikovą priešininkas turi būti ant žemės, o mes – ant kojų. Bet viskas buvo atvirkščiai“, – sakė „Šiaulių“ strategas.

Jis taip pat vaizdingai nupasakojo vaizdą, kurį rado įėjęs į komandos rūbinę po rungtynių.

„Įeini, kapų tyla… Daugžodžiauti nereikia, bet mums liko dar šešerios rungtynės. Nuėjome daug ir tiesiog netikiu, kad dabar sustosime. Darysime viską, kad tą darbą padarytume iki galo“, – apie likusią sezono dalį Optibet A lygoje sakė treneris.

M. Čepas taip pat dar sykį parodė pagarbą ir varžovų ekipai bei teigė, kad ji turėtų būti rimtas riešutėlis ir aukščiausiame šalies divizione.

„Jie taurėje praėjo vieną A lygos komandą, tuomet buvo dar viena. Tada mūsų antra komanda nuvažiavo ten, gavo dešimt.

Mes žinome, kad jų stiprybės yra saugų grandyje, priekyje, jie yra įmušę 68 įvarčius Pirmoje lygoje, praleidę tik 19. Atsitiktinumų nebūna, mes visą tą žinojome.

Jau sakiau, kad „TransINVEST“, pagal žaidėjų kokybę, gylį, yra A lygos komanda, kuri šiuo metu žaidžia Pirmoje lygoje“, – pridūrė treneris.