„Šilutė“ pakišta po žalgirietišku volu

FK „Žalgirio B“ futbolininkai įspūdingu būdu nutraukė nelaimėtų rungtynių seriją Pirmoje lygoje, atidėtose 27-ojo turo rungtynėse namuose net 7:0 (3:0) sutriuškindami „Šilutę“.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko: jau 6-ąją minutę prieš patyrusį vartininką Liudviką Valių iššokęs Karolis Uzėla pasinaudojo proga ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir tai toli gražu nebuvo pabaiga. Nors vartų sargui Pijui Petkevičiui teko atremti pavojingą šilutiškio Juliaus Kasparavičiaus smūgį, tačiau po traumos atsigavęs Arnoldas Baulinas, Osvaldas Čipkus bei Ernestas Stočkūnas tiesiog siautėjo varžovų aikštės pusėje.

30-ąją minutę tiksliu smūgiu pažeme A.Baulinas rezultatą padvigubino, o po poros minučių E.Stočkūnas gražiu šūviu kaire koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Pirmojo kėlinio pabaigoje vilniečiai turėjo dar porą dėkingų progų, bet jų neišnaudojo, visgi, įvarčių salvė buvo pratęsta po pertraukos.

Atvirame futbole žalgiriečiams sekėsi kur kas labiau. E.Stočkūnas bei K.Uzėla įformino dublius, pasižymėjo Jonas Skinderis, o po keitimo aikštėje pasirodęs Artūras Dolžnikovas 87-ąją minutę įsegė paskutinę vinį į demotyvuotos „Šilutės“ karstą.