Šiaurės Londono derbyje triumfavo „Arsenal“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį startavo devintasis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Turą atidarė Šiaurės Londono derbis, kuriame „Arsenal“ namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su „Tottenham“.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Arsenal“ ir tai davė vaisių – 20-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Thomasas Partey'us.

Nors šeimininkai ir toliau kontroliavo rungtynes, 31-ąją minutę Richarlisonas uždirbo 11 metrų baudinį, o jį realizavęs Harry Kane'as išlygino rezultatą.

„Kanonieriai“ pranašumą susigrąžino antrojo kėlinio pradžioje – 49-ąją minutę grbia Hugo Lloriso klaida pasinaudojo Gabrielis Jesusas.

62-ąją minutę svečių situacija dar labiau komplikavosi, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Emersonas Royalis.

„Arsenal“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir 67-ąją minutę dar vieną įvartį savo komandai pelnė Granitas Xhaka.

Ši pergalė reiškia, kad „Arsenal“ ir po šio turo liks pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 0 2
  • Ot To

Nu jei Arteta dar ir Liverpooli su Kloppu sekanciam ture nukeps, tai Artetos darbas cia vienas is labiausiai labiausiu revival top5 lygose per amzius amen

• +1
  • xanat

Nuostabi pergale ir saldus revansas! Sitie siaures Londono derbiai emociskai visuomet buvo labai svarbus bet kai taip arti vieni kitu, na, viskas vaizdziai snekant eina per krastus. 10 balu visai komandai - geros dienos visiems Arsenalo fanams.

• +19
  • Nzn

tote turi turbut viena geriausiu priekiniu liniju pasauly, o atrodo, kad pries juos zaidzianti komanda visad yra prime barsa. Kol rezultatai eina aisku gali nekreipt demesio, bet ar gali siais laikais su tokiu futbolu laikytis virsunei - ne.