„Šiauliai“ susilygino taškais su „Žalgiriu“ © FA „Šiauliai“ nuotr.

Trejų nelaimėtų rungtynių seriją „Optibet A lygoje“ nutraukė vėl „sausus“ vartus išlaikiusi FA „Šiauliai“.

19-ajame ture Saulės miesto atstovai 2:0 (1:0) nugalėjo laimėjimo skonį pamiršusius Vilniaus „Riterius“.

Iki pertraukos svečiai turėjo porą neblogų galimybių pirmi išsiveržti į priekį – Colino Odutayo ir Tomo Dombrauskio smūgiai skriejo pro šalį.

30-ąją minutę „Riterių“ gynyba kapituliavo: po pakelto kampinio kamuolys dėkingai atšoko Oleksijui Ščebetunui ir šis jį nukreipė į vartus.

Po pertraukos O. Ščebetuno ir Justo Petravičiaus smūgius atrėmė Armantas Vitkauskas, visgi, 62-ąją minutę į baudos aikštelę įsiveržusio Deivido Šešplaukio šūvis buvo neatremiamas.

Sostinės klubo gretose į rikiuotę sugrįžo ispanas Ianas Soleras, savo ruožtu, šiauliečiai užtikrintai kontroliavo situaciją bei pelnytai nugalėjo.

40 taškų turinti Mindaugo Čepo kariauna sugrįžo į 2-ąją vietą, „Riteriai“ su 14 taškų žengia devinti.