"Sevilla" turėjo pripažinti "Espanyol" pranašumą © Eurofootball.lt
Vienintelėse Ispanijos čempionato rugntynėse antradienį susitiko du praėjusio sezono UEFA taurės finalininkai - "Sevilla" ir Barselonos "Espanyol". Pergalę permainingų rungtynių pabaigoje išplėšė svečiuose žaidę katalonai.

"Sevilla" 2 - 3 "Espanyol"
29' [0 - 1] Ángel Cervara
53' [0 - 2] Luis García
60' [1 - 2] Daniel Jarque
68' [2 - 2] Arouna Kone
88' [2 - 3] Raul Tamudo

Prieš keturis mėnesius Glazge "Sevilla" po pratęsimo ir 11 metrų baudinių serijos įveikė "Espanyol" futbolininkus, tad šį kartą pastarieji buvo pasiryžę pasiekti revanšą Ispanijos pirmenybėse.

Tiesa, "Sevilla" dominavo rungtynių pradžioje ir septintą minutę galėjo išsiveržti į priekį, bet šeimininkų puolėjui rusui Aleksandrui Keržakovui nepavyko įveikti svečių vartininko Carloso Kameni.

"Espanyol" už tai nubaudė varžovus ir 29 minutę po išmetimo iš užribio Aquivaldo Mosquera numetė kamuolį galva ir jį gavęs Angelis Cervara tiksliu smūgiu iš toli išvedė svečius į priekį.

Šeimininkų komandoje šansų išlyginti rezultatą turėjo Renato ir Jesus Navas, tačiau po pertraukos dar viena reta "Espanyol" proga baigėsi įvarčiu - Albertas Riera prasiveržė kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį Luisui Garcia, kuris nuginklavo "Sevilla" vartininką A.Palopą.

Pirmose sezono rungtynėse išvykoje su Sevilijos "Betis" Barselonos ekipa pirmavusi 2-0 nesugebėjo išlaikyti persvaros ir šį kartą iš to susitikimo taip pat nepasimokė.

61 minutę po J.Navaso bandymo perduoti kamuolį į savo vartus netyčia įsimušė Danielis Jarque. "Sevilla" atgavo viltis ir ėmė spausti varžovus, o tai pasiteisino 69 minutę, kai buvęs Eindhoveno "PSV" puolėjas Arouna Kone po baudos smūgio liko nedengiamas ir galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

Vėliau progomis apsikeitė abi komandos, o paskutinį žodį "tarė" svečiai - 88 minutę A.Cervara perdavė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Rauliui Tamudo ir šis susistabdęs krūtine parideno kamuolį į A.Palopo vartų kamputį.

"Espanyol" iškovojo pergalę ir turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į penktą poziciją bei vos vienu tašku atsilieka nuo miesto kaimyno "Barcelona". "Sevilla" klubui tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės lygoje - pirmą kartą po pusantrų metų pertraukos.