"Sevilla" tęsia apsipirkinėjimą: paskelbtas devintas naujokas

"Sevilla" klubas sprogsta nuo naujokų – naujausiu andalūzų pirkiniu tapo 24-erių metų Oliveris Torresas.

Oficialiai pranešta, kad "Sevilla", kaip spėjama 12 mln. eurų sumą, įsigijo "Porto" klubui priklausiusį saugą. Jis jau atvyko į Seviliją ir pasirašė penkerių metų sutartį.

O. Torresas tapo jau net devintu šios vasaros naujoku. Prie komandos taip pat prisijungė Moanesas Dabouras, Diego Carlosas, Joanas Jordanas, Luukas de Jongas, Julesas Kounde, Lucas Ocamposas, Segio Reguilonas bei Fernando.

O. Torresas "Porto" klube rungtyniavo pastaruosius keturis sezonus. Per šį laikotarpį jis spėjo sužaisti 137 rungtynes ir pelnyti 11 įvarčių.

Saugas savo karjerą pradėjo Madrido "Atletico" klube, kuriame ir praėjo jaunimo akademiją.<blockquote class="twitter-tweet" data-conversation="none"><p lang="en" dir="ltr">Signing number 9⃣ is in the bag! <a href="https://t.co/iQ1AO5El65">https://t.co/iQ1AO5El65</a></p>&mdash; Sevilla FC (@SevillaFC_ENG) <a href="https://twitter.com/SevillaFC_ENG/status/1150732791342145537?ref_src=twsrc%5Etfw">July 15, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...