"Schalke" pasivijo "Werder" klubą © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaidus šešis dvyliktojo turo susitikimus intriga Bundesligoje dar labiau išaugo – pagrindiniai pretendentai iškovoti titulą "Schalke" bei "Bayern" klubai iškovojo svarbias pergales ir pasinaudoję "Werder" nesėkme visiškai prisivijo lygos lyderius.

"Schalke" klubas namuose lengvai susitvarkė su "Mainz" ir laimėjo mačą rezultatu 4-0. Po du įvarčius pelnė ekipos puolėjai K.Kuranyi bei H.Altintopas. Pirmasis krito jau 13-ąją minutę, kai varžovus apžaidęs K.Kuranyi nuginklavo Dimo Wachę, dar po dešimties minučių, po sėkmingo Rafinhos žaidimo, kamuolį į tuščius vartus nesunkiai nukreipė H.Altintopas. Sužaidus pusvalandį šeimininkai padidino persvarą jau iki 3-0, kai antrąjį įvartį iš artimos distancijos smūgiu galva pelnė K.Kuranyi. Antrajame kėlinyje antrąjį savo įvartį gražiu smūgiu iš baudos aikštelės krašto įmušė ir H.Altintopas bei galutinai palaidojo svečius.

Po pergalės "Schalke" susilygino taškais su "Werder" ir tik dėl prastenio įvarčių santykio užima antrąją vietą. Gelsenkircheno komanda gali nukristi pozicija žemiau, jeigu sekmadienį "Stuttgart" nugalės "Hannover" ekipą. Verta priminti, jog praėjusiame ture "Hannover" svečiuose sugebėjo įveikti "Bayern" klubą.

Miuncheno "Bayern" šiame ture turėjo daug vargo svečiuose prieš "Bayer" ir tik pačioje mačo pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 3-2. Iki mačo pabaigos likus žaisti dešimt minučių ir esant lygiam rezultatui, savus žiūrovus nudžiugino Athirsonas, po sėkmingo Andrėjaus Voronino žaidimo, pasiuntęs kamuolį į vartus, taip priartindamas "Bayer" prie pergalės.

Vis dėlto, jau po kelių minučių M.Demichelis galva nukreipė Willy Sagnolio skersuotą kamuolį į Jorgo Butto ginamus vartus ir išlygino rezultatą, o dar po trijų minučių pergalę "Bayern" ekipai išplėšė tikslus C.Pizarro smūgis. Laimėjimas leido Miuncheno klubui pakilti į ketvirtąją vietą ir sumažinti atsilikimą nuo "Werder" iki trijų taškų.

Sužaidus trečdalį čempionato varžybų vis labiau aiškėja, jog šiame sezone "Hamburger" ekipa geriausiu atveju kovos dėl vietų lentelės viduryje – po sėkmingo praėjusio sezono sudėtį gana stipriai atnaujinusi ekipa šiame ture namuose nesugebėjo įveikti "Gladbach" komandos ir sužaidė lygiosiomis.

"Hamburger" klubas įgijo persvarą 64-ąją minutę po to, kai gavęs perdavimą Danielis Ljuboja pabandė smūgiuoti kulnu, kamuolys lietė "Gladbach" žaidėją T.Levelsą ir įskriejo į vartus. Svečiai sugebėjo išplėšti tašką pačioje mačo pabaigoje, kai smūgiu iš arti pasižymėjo O.Neuville`as. Verta paminėti, jog tai buvo pirmasis "Gladbach" ekipos svečiuose iškovotas taškas.

Visi rezultatai

"%c00024" 1 - 1 "%c00103"
66' [1 - 0] Tobias Levels (i savo vartus)
84' [1 - 1] Oliver Neuville

"%c00015" 4 - 0 "%c00209"
13' [1 - 0] Kevin Kuranyi
22' [2 - 0] Halil Altintop
32' [3 - 0] Kevin Kuranyi
67' [4 - 0] Halil Altintop

"%c00008" 2 - 3 "%c00001"
33' [0 - 1] Hasan Salihamidzic
48' [1 - 1] Stefan Kiessling
80' [2 - 1] Athirson
83' [2 - 2] Martin Demichelis
86' [2 - 3] Claudio Pizarro

"%c00105" 3 - 3 "%c00010"
9' [1 - 0] Marko Pantelic
39' [1 - 1] Theofanis Gekas
45' [1 - 2] Zvjezdan Misimovic
48' [1 - 3] Zvjezdan Misimovic
59' [2 - 3] Dick van Burik
80' [3 - 3] Andreas Neuendorf

87' David Pallas ("Arminia") pašalintas iš aikštes

"%c00011" 0 - 0 "%c00309"

"%c00257" 0 - 3 "%c00210"
25' [0 - 1] Artur Wichniarek
63' [0 - 2] Sibusiso Zuma
84' [0 - 3] Marcel Ndjeng