"Schalke" ir "Bayern" sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Sekmadienį Gelsenkirchene įvyko Bundesligos favoritų dvikova tarp "Schalke" ir "Bayern" klubų. Sėkmingai pradėję mačą "Schalke" buvo įgijusi dviejų įvarčių pranašumą, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo ir susitikimas baigėsi taikiai 2-2.

Šeimininkai į priekį išsiveržė prabėgus kiek daugiau negu dešimt minučių, kuomet po tikslaus Gustavo Varelos perdavimo iš artimos distancijos pirmąjį savo įvartį Bundesligoje pelnė Peteris Lövenkrandsas. Dar po kelių minučių Levanas Kobiashvili puikiu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir "Schalke" jau pirmavo 2-0.

Svečiai sugebėjo sušvelninti rezultatą dar prieš pertrauką - netin sėkmingai sužaidęs "Schalke" vartininkas atmušė kamuolį tiesiai A.Ottlui, o pastarasis, nepaisant didelės grūsties baudos aikštelėje, silpnu smūgiu sugebėjo nukreipti kamuolį į tinklą.

Tašką šiame mače "Bayern" ekipai atnešė tikslus R.Makaay'aus smūgis iš baudo aikštelės prieigų 52-ąją mačo minutę. Sužaidę lygiosiomis nė vienas klubas nepriartėjo prie lyderio "Werder" ir skirtumas tarp jų išliko trys taškai.

Kitame sekmadienio susitikime pergalę iškovojo "Eintracht", namuose minimaliu rezultatu įveikę "Gladbach". Labai nesėkmingai svečiuose rungtyniaujantis "Gladbach" klubas svečiuose dar nėra iškovojęs taškų.

Sekmadienio statistika

"%c00015" 2 - 2 "%c00001"
13' [1 - 0] Peter Lövenkrands
20' [2 - 0] Levan Kobiashvili
44' [2 - 1] Andreas Ottl
52' [2 - 2] Roy Makaay

"%c00257" 1 - 0 "%c00103"
78' [1 - 0] Naohiro Takahara

58' Thomas Helveg ("Gladbach") pašalintas iš aikštės