S. Kerlos benefisas sugrąžino „Sūduvą“ į pirmą vietą © V. Kuralavičiaus nuotr.

Itin svarbią pergalę Lietuvos futbolo A lygos trečiojo rato finiše į savo sąskaitą įsirašė Marijampolės „Sūduva“.

Titulą ginantys čempionai 15-ojo turo akistatoje savo sirgalių akivaizdoje rezultatu 2:0 (0:0) įveikė Vilniaus „Žalgirį“, kuris prieš tai laimėjo net šešerias rungtynes iš eilės.

Pirmame kėlinyje kiek pranašesni buvo aikštės šeimininkai, kurie surengė keletą aštresnių išpuolių. Vienas iš jų prieš pertrauką buvo pavojingas – po Giedriaus Matulevičiaus laimėtos oro dvikovos kamuolys atšoko Mihretui Topčagičui, kurio smūgį puikiai atrėmė Martinas Berkovecas.

Po pertraukos sūduviečiai gynėsi taip pat patikimai ir antroje kėlinio pusėje įrodė savo pranašumą. Po pirmojo epizodo Semiro Kerlos smūgį puikiai atrėmė M. Berkovecas, tačiau kitame epizode čekas kapituliavo.

71-ąją minutę S. Kerla atitrūko nuo oponentų baudos aikštelėje ir iš arti galva nukreipė kamuolį į vartus.

Maža to, 89-ąją minutę legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos atliko dar vieną nepriekaištingą smūgį galva ir įtvirtino itin svarbią savo komandos pergalę.

Pačioje dvikovos pabaigoje „Žalgiris“ turėjo vienintelę puikią progą sušvelninti rezultatą, tačiau komandos debiutanto Karlo Kamenaro smūgis skriejo pro šalį.

„Sūduva“ su debiutavusiu gynėju Jevgenu Jefremovu savo sąskaitoje turi 35 taškus ir 3 taškais lenkia artimiausią varžovą.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
  • Sada (IP: 1736946c4)

Neblogas ukrainietis atrodo, turi smarvės

• 11
  • Kei (IP: f31a83dc8)
    Dovilė098

Labai netikėtina Sūduvos pergalė, dabar Žalgiriui bus be galo sunku juos aplenkti, turbūt pralaimėtos svarbiausios sezono rungtynės.

Jokia netiketa ,suduva vakar geresne buvo tikrai ,sveikinimai suduvos fanams

• 10
  • varnas (IP: f20cede77)

Na va jau vakar pamatem tikraja Suduva.Gal tie paskutinei spyrei i subine pazadins is miego labai butu laiku pries Europa.

• 9
  • Repeat (IP: c40a86fac)

Idomu ka dabar Zalgirio fanai kaltins. Kamuoli? Pacius suduviecius del to nes techniski? Ka dar?

• 4
  • Snikelis

🎉🎉🎉Sveikinu Sūduva iškovojus A lygą 4 kartą iš eilės!! O Žalgiris su tokiu žaidimu kris prieš Paide

• 2
  • Fanas (IP: 90e1c5343)

Man tik įdomu, kaip jie ruošėsi prieš rungtynes gintis prie standartų. Atkreipkite dėmesį, jog krentant abiems įvarčiams Kerla buvo visiškai laisvutėlis, nebuvo taikoma asmeninė gynyba prieš jį. Tuo labiau žinant, kad jis yra vienas pavojingiausių žaidėjų baudos aikštelėje prie standartų. Netgi žiūrint ištrauką, prieš tai pavojingas smūgis buvo atliktas to pačio S.Kerlos, kai jis taip pačiai buvo paliktas vienut vienutėlis. Tai kaip čia suprast tokį pasiruošimą prie standartų?

• 1
  • carlos (IP: 20632b9b2)

Nzn ko Žalgiris toks vakar išsigandęs buvo, sūduva apart standartų irgi nieko nedemonstravo, na bet nuglėtojų jau niekas neteis....

• 0
  • Dovilė098
    Kei (IP: f31a83dc8)

Aš rungtynių nežiūrėjau, turiu omeny, kad Žalgiris buvo puikios formos ir Sūduva jų šį sezoną nebuvo įveikusi, todėl ir nustebau.