Rungtynių pabaigoje prabilę "Borussia" lyderiai išplėšė pergalę prieš "Hoffenheim" (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse baigėsi 23-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės keturios rungtynės.

Antroje vietoje esanti Dortmundo "Borussia" namuose susigrūmė su "Hoffenheim". Rungtynių pabaigoje įvarčius mušti pradėję "geltonai juodi" rezultatu 3-1 nugalėjo svečius.

25-ąją minutę "Hoffenheim" po Sebastiano Rudy įvarčio įsiveržė į priekį ir pirmavo iki 80 minutės, kai rezultatą išlygino Henrikhas Mkhitaryanas.

Po penkių minučių šeimininkai jau įsiveržė į priekį, o antrojo įvarčio autoriumi tapo Adrianas Ramosas. Galutinai "Hoffenheim" per pridėtą teisėjo laiką pribaigė tiklus Pierre'o-Emericko Aubameyango smūgis.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę šventė "Mainz", o kiti du susitikimai baigėsi lygiosiomis.

"Borussia" 3 - 1 "Hoffenheim"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8328432" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Augsburg" 2 - 2 "Gladbach"

"Mainz" 3 - 1 "Bayer"

"Eintracht" 0 - 0 "Schalke"