Rungtynėse dėl garbės triumfavo Tunisas (VIDEO)

Ketvirtadienį pasaulio čempionato G grupėje buvo žaidžiamos paskutinės rungtynės.

Saransko "Mordovia" arenoje susitiko abu pirmuosius susitikimus pralaimėjusios Tuniso ir Panamos rinktinės.

Po 45 minučių kovos 0:1 atsilikę afrikiečiai vis dėlto sugebėjo perlaužti rungtynes ir pasiekti pergalę 2:1.

6-ąją minutę pirmąją pavojingą ataką surengė Tunisas, bet Panamos vartininkas J.Penedo išliko budrus.

Netrukus abi komandos nusiramino ir apsiribojo ramesniu žaidimu. Pailsėję tunisiečiai pabandė laimę, kai 20-ąją min. Y.Meriahas atliko smūgį galva.

33-ąją min. kilo sumaištis prie Afrikos komandos vartų ir kamuolys pateko į vartų tinklą. Įvartis buvo įskaitytas nelaimėliui Y.Meriahui - 1:0.

Kėlinio pabaigoje afriekičiai surengė pavojingą antpuolį, tačiau vėl meistriškumą demonstravo Penedo.

51-ą minutę W.Khazri perdavimą gavęs F.Ben Youssefas išlygino rezultatą (1:1).

66-ą minutę Panamos vartininkas išbėgo iš vartų, kad atremtų varžovo smūgį, tačiau kamuolio sulaukęs W. Khazri pelnė antrąjį Tuniso įvartį - 1:2.

Komandos dar apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas nepasikeitė.