"Real Sociedad" ir "Villarreal" neklupo, "Athletic" prarado taškus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse buvo sužaistos ketverios 14-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko San Sebastiane, kur vietos "Real Sociedad" susigrūmė su "Eibar". Be vyriausiojo trenerio vis dar esanti baskų ekipa rezultatu 2-1 nugalėjo svečius.

Kitame susitikime susitiko "Villarreal" ir Madrido "Rayo Vallecano" futbolininkai. "Submarinai" rezultatu 2-1 įveikė sostinės komandą, o juos į pergalę vedė Cedrico Bakambu įvarčiai.

Bilbao "Athletic" namuose sužaidė lygiosiomis su "Malaga" ir prarado svarbius taškus kovoje dėl didžiojo ketverto. Kiek sėkmingiau sekėsi "Sporting Gijon" ekipai, kuri rezultatu 3-1 įrodė pranašumą prieš "Las Palmas".

"Real Sociedad" 2 - 1 "Eibar"

4' [0 - 1] B. Baston

10' [1 - 1] I. Agirretxe

90' [2 - 1] I. Agirretxe

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8143725" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Villarreal" 2 - 1 "Rayo"

41' [0 - 1] Jozabed

69' [1 - 1] C. Bakambu

86' [2 - 1] C. Bakambu

"Sporting Gijon" 3 - 1 "Las Palmas"

17' [1 - 0] A. Sanabria

38' [1 - 1] N. El Zhar

78' [2 - 1] A. Sanabria

84' [3 - 1] A. Sanabria

71' O. Aythami ("Las Palmas") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 0 - 0 "Malaga"

19' San Jose ("Athletic") pašalintas iš aikštės