"Real" prarado pirmuosius taškus prie Z. Zidane'o, "Atletico" ir "Sevilla" akistatoje - lygiosios (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėsi baigės 21-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės ketverios rungtynės.

Kovingai nusiteikusi Sevilijos "Real Betis" susigrūmė su Madrido "Real" ekipa. Sausį "baltųjų" vairą perėmęs Zinedine'as Zidane'as prarado pirmuosius taškus - komandos išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 1-1.

Visas 90 minučių virė atkakli kova ir greitas žaidimas. Vis dėlto, rungtynės prasidėjo šeimininkų sėkme - septintąją minutę "Real Betis" įgijo minimalų pranašumą, kai nuostabų įvartį vienu lietimu pelnė Alvaro Cejudo.

Po praleisto įvarčio svečiai iš Madrido visą likusį rungtynių laiką dominavo su kamuoliu ir bandė rezultatą persverti jų naudai, tačiau "baltiesiems" sunkai sekėsi su progų realizavimu.

71-ąją minutę "Real" galiausiai pasiekė savo tikslą, kai teisėjas neužfiksavęs nuošalės leido Karimui Benzema po Jameso Rodriguezo rezultatyvus perdavimo išlyginti rezultatą. Per likusias 23 minutes Z. Zidane'o auklėtiniai ir toliau spaudė varžovus, tačiau jų bandymai buvo bevaisiai ir susitikimas baigėsi taikiai.

Po lygiųjų "Real" nuo lyderių atsilieka 4 taškais, o "Real Betis", į savo sąskaitą taip pat įsirašęs vieną tašką, lieka 14-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse taip pat netrūko kovos. Dėl pirmos vietos su "Barcelona" kovojanti Madrido "Atletico" komanda namuose susigrūmė su "Sevilla" ir prarado svarbius taškus.

Tiek "Atletico", tiek "Barcelona" turi po 48 taškus, tačiau katalonai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau. Kitą savaitgalį "Camp Nou" stadione įvyks būtent šių varžovų tarpusavio akistata.

Likę du susitikimai baigėsi rezultatyvia Bilbao "Athletic" pergale bei "Deportivo" - "Valencia" lygiosiomis.

"Real Betis" 1 - 1 "Real Madrid"
7' [1 - 0] A. Cejudo
71' [1 - 1] K. Benzema

"Atletico Madrid" 0 - 0 "Sevilla"
61' Vitolo ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Athletic Bilbao" 5 - 2 "Eibar"
4' [0 - 1] B. Baston
12' [1 - 1] A. Aduriz
27' [2 - 1] Merino
40' [3 - 1] A. Laporte
50' [3 - 2] B. Baston (11 m. baudinys)
52' [4 - 2] A. Aduriz
80' [5 - 2] M. Dos Santos (į savus vartus)

"Deportivo" 1 - 1 "Valencia"
27' [1 - 0] L. Perez
90' [1 - 1] A. Negredo