"Real" iškovojo dramatišką pergalę © Eurofootball.lt
Nors šeštadienį Madrido "Real" po pirmojo kėlinio Ispanijos čempionato 34-ojo turo rungtynėse su Barselonos "Espanyol" atsilikinėjo 1-3, galiausiai pademonstravę charakterį šventė pergalę 4-3 ir bent jau laikinai pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Kitose šeštadienio rungtynėse trečia žengianti "Sevilla" namuose įveikė Huelvos "Recreativo".

"Real" namuose atsilikinėjo po pirmojo kėlinio, kai per 19 minučių urugvajietis Walteris Pandiani pelnė "hat-tricką": iš pradžių Guti praradus kamuolį, Jonatas atidavė perdavimą Rufetei, kuris iš dešiniojo krašto atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pasižymėjo W.Pandiani; po dešimties minučių labai panašioje situacijoje urugvajietis padvigubino persvarą; nors olandas Ruudas van Nistelrooy`us sušvelnino rezultatą po Roberto Carloso perdavimo, W.Pandiani atstatė dviejų įvarčių pranašumą po Moha perdavimo.

"Real" visomis išgalėmis užgulė "Espanyol" vartus nuo pat antrojo kėlinio pradžios ir tai davė vaisių: jau ketvirtą antro kėlinio minutę rezultatą sušvelnino "Real" kapitonas Raulis. Vėliau rezultatą išlygino iš "Arsenal" pasiskolintas Jose Antonio Reyesas, kuris pasinaudojo "Espanyol" vartininko Carloso Kameni susidūrimu su savo ekipos gynėju, o rungtynių pabaigoje jaunasis Gonzalo Higuainas pakėlė visą "Santiago Bernabeu" ant kojų išplėšdamas įspūdingą pergalę.

Tuo tarpu Sevilijoje vykusiose rungtynėse šeimininkai išsiveržė į priekį po italo Enzo Maresca`os įvarčio. Antrojo kėlinio pabaigoje brazilas Luisas Fabiano padvigubino persvarą tiksliu smūgiu nuo 11 metrų žymos, o pačioje rungtynių pabaigoje Jesusas Vazquezas sušvelinino rezultatą sėkmingai realizuodamas vienuolikos metrų baudinį.

Statistika

"Sevilla" 2 - 1 Huelvos "Recreativo"
13` [1 - 0] Enzo Maresca
81` [2 - 0] Luis Fabiano (11 m.)
89` [2 - 1] Jesus Vazquez (11 m.)

Madrido "Real" 4 - 3 Barselonos "Espanyol"
15` [0 - 1] Walter Pandiani
26` [0 - 2] Walter Pandiani
30` [1 - 2] Ruud Van Nistelrooy
34` [1 - 3] Walter Pandiani
49` [2 - 3] Raul
57` [3 - 3] Jose Antonio Reyes
89` [4 - 3] Gonzalo Higuain