"Real" ir "Atletico" turėjo sunkumų su varžovais, "Barca" nepaliko vilčių (VIDEO)

Trečiadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos devynerios 17-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione ginklus tarpusavyje surėmė Madrido "Real" ir San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkai. Rafaeliui Benitezui teko paprakaituoti, tačiau "baltieji" šventė pergalę rezultatu 3-1.

24-ąją minutę Cristiano Ronaldo galėjo "Real" išvesti į priekį, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio, kuriuos jis pramuša itin retai. Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje baskų gynėjas sužaidė ranka baudos aikštelėje ir šįkart C. Ronaldo nesuklydo.

Antrasis kėlinys "Real Sociedad" ekipai prasidėjo itin sėkmingai - 49-ąją minutę Bruma išlygino rezultatą. Po šio epizodo šeimininkai kiek sutriko, tačiau C. Ronaldo puikiu smūgiu sugebėjo vėl išvesti "Real" į priekį, o galutinį tašką mačo pabaigoje padėjo Lucas Vazquezas.

Kitose rungtynėse rungtynių pabaigoje po atkaklios kovos Madrido "Rayo Vallecano" vienuolikę palaužė Madrido "Atletico". Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Andre Correa ir Antoine'as Griezmannas.

Į pirmąją vietą sugrįžo FIFA pasaulio klubų taurę visai neseniai iškovojusi "Barcelona". Luiso Enrique auklėtiniai varžovus iš Sevilijos nušlavė rezultatu 4-0.

Nugalėtojų gretose įvarčius į "Real Betis" vartus pasiuntė Lionelis Messi, Heiko Westermannas (į savus vartus) ir du kartus pasižymėjęs Luisas Suarezas. Verta paminėti, kad L. Messi tai buvo 500 rungtynės "Primera" pirmenybėse.

Likę susitikimai baigėsi "Malaga", "Sevilla", "Eibar" ir Bilbao "Athletic" pergalėmis, o "Getafe" - "Deportivo" mačas baigėsi lygiosiomis.

"Real Madrid" 3 - 1 "Real Sociedad"
42' [1 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
49' [1 - 1] Bruma
67' [2 - 1] C. Ronaldo
86' [3 - 1] Lucas
24' C. Ronaldo ("Real Madrid") nerealizavo 11 m. baudinio

"Levante" 0 - 1 "Malaga"
78' [0 - 1] Duda

"Rayo Vallecano" 0 - 2 "Atletico"
88' [0 - 1] A. Correa
90' [0 - 2] A. Griezmann

"Sevilla" 2 - 0 "Espanyol"
16' [1 - 0] C. Immobile
41' [2 - 0] E. Banega

"Eibar" 2 - 0 "Gijon"
55' [1 - 0] Keko
62' [2 - 0] B. Baston

"Barcelona" 4 - 0 "Real Betis"
29' [1 - 0] H. Westermann (į savus vartus)
33' [2 - 0] L. Messi
46' [3 - 0] L. Suarez
83' [4 - 0] L .Suarez
29' Neymar ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8195562" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Celta" 0 - 1 "Athletic"
71' [0 - 1] R. Garcia

"Getafe" 0 - 0 "Deportivo"