PSV pažemino "Feyenoord" - dvikova baigėsi 10-0 (VIDEO) © Eurofootball.lt
Eindhoveno PSV ekipa Olandijos čempionate pažemino vieną garsiausių šalies klubų Roterdamo "Feyenoord" iškovodama neįtikėtiną pergalę rezultatu 10-0.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė brazilas Jonathanas Reisas, po dukart pasižymėjo Jeremainas Lensas ir Balazsas Dzsudzsakas. Po vieną įvartį į savo sąskaitą įsirašė Ibrahimas Afellay, Ola Toivonenas ir Orlando Engelaaras.

Tiesa, "Feyenoord" dvikovą baigė mažumoje - 34 minutę, rezultatui esant vos 1-0, iš aikštės buvo išvytas Kelvinas Leerdamas.

Tai skaudžiausia Roterdamo komandos nesėkmė nuo 1983 metų, kuomet buvo pralaimėta Amsterdamo "Ajax" gerokai "kuklesniu" rezultatu 2-8.

Įdomu, kad vos prieš keletą dienų "Feyenoord" strategas Mario Beenas išreiškė norą pratęsti sutartį su klubu teigdamas: "Noriu išspręsti šios komandos problemas ir man pasiseks. Esu tuo visiškai tikras."

PSV sužaidus 10 turų pirmauja 18-os komandų čempionate su 24 taškais, o "Feyenoord" (8 tšk) rikiuojasi 15 vietoje.