PSG sumalė į miltus "Lyon", "Monaco" priartėjo prie antrosios vietos (VIDEO)

Šiandien Prancūzijoje sužaisti paskutinieji aštuonioliktojo "Ligue 1" turo susitikimai.

Praėjusį sezoną trečiąją vietą užėmęs "Monaco" klubas ir vėl sugrįžo į šią poziciją - Leonardo Jardimo auklėtiniai namuose minimalia persvara palaužė pajėgią "Saint-Etienne" ekipą.

Svečiai nuo 64 minutės buvo priversti rungtyniauti dešimtyje, nes iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Kevinas Malcuit. Turėdami kiekybinę persvarą Monako futbolininkai varžovų gynybą galiausiai pralaužė uždirbdami baudinį, kurį realizavo Fabinho.

Nugalėtojai dabar turi tiek pat taškų, kiek ant antrojo laiptelio esantis "Angers", nes čempionato naujokas šį vakarą lygiosiomis 1-1 sužaidė su "Bordeaux".

Bene labiausiai sirgalių laukiamas mačas įvyko tarp stipriausių praėjusio sezono komandų "Paris Saint-Germain" bei "Lyon". Tiesa, Prancūzijos sostinėje vykusioje dvikovoje daug intrigos nebuvo.

Turnyrinės lentelės lyderis PSG nuo pat pirmųjų minučių varžovams nepaliko jokių vilčių. Jau vienuoliktąją minutę šeimininkų įvarčių sąskaitą atidarė Zlatanas Ibrahimovičius, o dar po kurio laiko pasižymėjo gynėjas Serge'as Aurier.

Jordanui Ferri skirtumą buvo pavykę sušvelninti, bet po pertraukos Laurento Blanco kariauna vėl įjungė aukštesnę pavarą ir Edinsono Cavani, to paties Ibros bei Lucaso Moura tikslių smūgių dėka šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5-1.

Liono vienuolikė po nesėkmės nusirito į šeštąją poziciją.

"Monaco" 1 - 0 "Saint-Etienne"

"Angers" 1 - 1 "Bordeaux"

"Marseille" 1 - 1 "GFC Ajaccio"

"Paris Saint-Germain" 5 - 1 "Lyon"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8159758" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>