PSG iššvaistė dviejų įvarčių persvarą prieš „Strasbourg“ © JumpStory nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai jau yra užsitikrinę Prancūzijos čempionų titulą, tačiau sezonas dar nesibaigė.

Penktadienio vakarą Mauricio Pochettino auklėtiniai su stipriausia sudėtimi stojo kovoti išvykoje prieš „Strasbourg“ ir sužaidė 3:3.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:1. Iš pradžių šeimininkų gretose pasižymėjo Kevinas Gameiro, tačiau vėliau įvarčiu atsakė Kylianas Mbappe.

Antrajame kėlinyje PSG buvo įsiveržę į priekį 3:1. 4 minučių intervale dar vieną įvartį pelnė Kylianas Mbappe, o taip pat pasižymėjo ir Achrafas Hakimi.

Visgi dėl Europos kovojanti „Strasbourg“ ekipa sugebėjo išplėšti dramatiškas lygiąsias. 75-ąją minutę rezultatas buvo sušvelnintas po Marco Veratti įvarčio į savus vartus, o per pridėtą laiką tašką komandai išplėšė „Strasbourg“ gynėjas Anthony Caci.