PSG ekipos pergalė Prancūzijoje © Eurofootball.lt
Atidėtose Prancūzijos čempionato rungtynėse, pergalę išvykoje iškovojo sostinės PSG klubas, kuris 5-2 įveikė "Boulogne" ekipą.

"Boulogne" 2 - 5 PSG
36' [1 - 0] Guillaume Ducatel
61' [1 - 1] Clement Chantome
63' [1 - 2] Pegguy Luyindula
67' [1 - 3] Mevlüt Erdinc
69' [1 - 4] Mevlüt Erdinc
82' [2 - 4] Johann Ramare (iš 11 metrų baudinio)
86' [2 - 5] Jean-Ecudes Maurice

Sostinės ekipa gana netikėtai pirmoji praleido įvartį, kai "Boulogne" gretose 36-ąją minutę pasižymėjo Guillaume Ducatelis.

Svečiai išlyginti rezultatą sugebėjo 61-ąją minutę - įvartį pelnė Clementas Chantome. Tačiau jau netrukus PSG per šešias minutes pelnė dar tris įvarčius, dusyk pasižymėjo Mevlutas Erdincas bei kartą Pegguy Luyindula, ir rezultatas tapo jau 4-1.

"Boulogne" viltys truputį atgijo 82-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Johannas Ramare. Tačiau galutinai šeimininkų viltis pasiekti ko nors šiose rungtynėse sužlugdė Jeanas-Escude Maurice'as, pelnęs įvartį 86-ąją minutę.

Po šios pergalės PSG pakilo į septintąją vietą turnyrinėje lentelėje, o "Boulogne" išlieka priešpaskutinė, devyniolikta.