Kaip kine: Londono „Arsenal“ triumfavo septynių įvarčių dramoje prieš „Premier“ lygos naujokus © REUTERS nuotr.

Londono „Arsenal“ svečiuose rezultatu 4:3 vargais negalais iškovojo pergalę prieš „Luton Town“ klubą.

Pirmajame kėlinyje įvarčius mušė tik Gabrieliai. „Kanonierius“ 20-ąją minutę į priekį išvedė Gabrielis Martinelli. Vos po 5 minučių rezultatą išlygino Gabrielis Osho. Kėliniui einant į pačią pabaigą, 45-ąją minutę, svečiai vėl išsiveržė į priekį, o įvartį pelnė Gabrielis Jesusas.

49-ąją minutę „Luton Town“ vėl išlygino rezultatą, kuomet pasižymėjo Elijahas Adebayo. 57-ąją minutę po Rosso Barkey įvarčio aikštės šeimininkai kiek netikėtai sugebėjo išsiveržti į priekį. Vis tik tai truko neilgai, nes 60-ąją minutę rezultatą išlygino paskutiniu metu puikią sportinę formą demonstruojantis Kai‘us Havertzas. Rungtynėms einant į pabaigą, atrodė, kad rezultatas toks ir išliks, bet Declanas Rice‘as 7-ąją pridėto laiko minutę po Martino Odegaardo perdavimo pelnė įvartį ir išplėšė savo komandai 3 taškus.

Po šios pergalės Londono „Arsenal“ bent šiame ture išlieka saugūs dėl 1-os vietos, o „Luton Town“ rikiuojasi per vieną poziciją nuo iškritimo zonos.