„West Ham“ priartino „Leeds“ ekipą prie atbrailos krašto © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „West Ham“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „Leeds United“ futbolininkus ir priartino pastaruosius prie iškritimo į „Championship“.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo „Leeds“ futbolininkai. 17 minutę po Westono McKennie rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Rodrigo.

Visgi „plaktukai“ atsakė trimis savaisiais įvarčiai. 31 minutę rezultatą išlygino Declanas Rice'as, 72 minutę šeimininkus į priekį išvedė Jarrodas Bowenas, 90+4 minutę komandos pergalę įtvirtino Manuelis Lanzini.

Šis rezultatas reiškia, kad „Leeds“ norint išlikti „Premier“ lygoje paskutiniame ture turės žūtbūt pasiekti pergalę ir tikėtis, kad „Everton“ ir „Leicester City“ pralaimės savuosius susitikimus.

„Brighton“ 3:1 „Southampton“