"Real" išvykoje neįveikė "Osasuna" ekipos © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį vyko dar šešerios XVI turo rungtynės.

Šansu prisivyti lyderę "Barcelona" ekipą nepasinaudojo Madrido "Real" klubas, išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidęs su Pamplonos "Osasuna".

Pirmajame kėlinyje komandos rungtyniavo gana ramiai, rimtesnių pavojų nekilo nei prie vienų vartų. Abi komandos apsikeitė keliais pavojingesniais smūgiais, tačiau jie įvarčiais nevirto.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Marcelo smūgiavo į "Osasuna" vartus iš gana patogios padėties po Cristiano Ronaldo perdavimo, tačiau savo vietoje buvo šeimininkų vartininkas Ricardo.

Kiek vėliau neblogą šansą pasižymėti turėjo "Real" puolėjas Gonzalo Higuainas, bet argentiniečio smūgis praskriejo šalia vartų.

Netrukus pavojus kilo jau prie svečių vartų, tačiau Sergio Ramosas patikimai sužaidė gynyboje. Po keliolikos sekundžių bene geriausią šansą pelnyti įvartį turėjo G.Higuainas, bet puolėjas, likęs vienas prieš vartininką, nesugebėjo jo įveikti.

Per likusį laiką "Real" stengėsi pelnyti pergalingą įvartį, tačiau "Osasuna" sėkmingai aspigynė. Finalinis mačo teisėjo švilpukas paskelbė nulines lygiąsias.

Pamplonos "Osasuna" 0 - 0 Madrido "Real"

"Almeria" 1 - 0 "Xerez"
89' [1 - 0] Jose Bernal Ortiz

Madrido "Getafe" 1 - 0 "Valladolid"
83' [1 - 0] Francisco Javier Casquero

Chichono "SPorting" 2 - 2 "Malaga"
9' [0 - 1] Duda
45' [1 - 1] Amorim Gregory
60' [1 - 2] Robson Weligton
69' [2 - 2] Roberto Canella

Santandero "Racing" 2 - 0 "Tenerife"
71' [1 - 0] Gonzalo Colsa
74' [2 - 0] Francisco Tejeda Xisco

"Zaragoza" 0 - 0 La Korunijos "Deportivo"

"Mallorca" 2 - 0 Bilbao "Athletic"
49' [1 - 0] Mosquera Julio Alvarez
66' [2 - 0] Aritz Aduriz