"Real" nugalėjo "Sevilla" Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate sužaistos aštuonerios 30-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" iškovojo pergalę 3 - 1 "Santiago Bernabeu" stadione prieš "Sevilla" ir atitrūko nuo antroje vietoje esančio "Villarreal" iki 6 taškų.

Ankstyvą įvartį šeimininkų komandai pelnė Gabrielis Heinze, po Wesley Sneijderio baudos smūgio. 37-ąją minutę rezultatą išlygino Fredericas Kanoute, tačiau po poros minučių persvarą "Real" atstatė Raulis baudos aikštelėje suklaidinęs du gynėjus ir tiksliai pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą. Antrajame kėlinyje "karališkojo" klubo persvarą užtikrino Gonzalo Higuainas.

Svarbią pergalę kovoje dėl ketvirtosios vietos, garantuojančios kelialapį į UEFA Čempionų lygą kitą sezoną, iškovojo Santandero "Racing" klubas, Barselonoje net 3-0 sutriuškinęs vietos "Espanyol" ekipą, kuriai tai buvo šeštoji nesėkmė per aštuonis mačus.

Pirmasis įvartis krito jau 14-ąją minutę, kai vartininkas Carlosas Kameni atrėmė pirmąjį Mohammedo Tchite smūgį, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubęs O.Serrano pasiuntė jį į tinklą. Netrukus svečių pranašumą padvigubino P.Munitisas, pasižymėjęs iš arti po kampinio.

Antroje mačo dalyje "Espanyol" rungtyniavo kur kas geriau ir turėjo progų sugrąžinti intrigą, tačiau jomis nepasinaudojo bei galiausiai praleido trečiąjį įvartį, kurį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs I.Bolado.

Triuškinančią nesėkmę patyrė atsigavimo ženklus rodžiusi "Valencia", savų žiūrovų akivaizdoje 0-3 nusileidusi "Mallorca" vienuolikei bei dar labiau sukomplikavusi galimybes prasimušti į UEFA taurės turnyrą.

Maljorkos futbolininkai į priekį įsiveržė jau 11 minutę, kai po Arielio Ibagazos perdavimo nuo baudos aikštelės linijos varžovų vartininką tiksliu smūgiu nuginklavo D.Guiza. Valensijos komandos situacija dar labiau komplikavosi, kai 20 minutę puikiu baudos smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė ir svečių pervarą padvigubino I.Ramisas.

Nepaisant visų šeimininkų pastangų, mačo eigos pakeisti jiems nepavyko ir antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo 3-0 - įvartį pelnė tas pats D.Guiza.

"Almeria" 2 - 1 Valensijos "Levante"
2' [1 - 0] Fernando Soriano
35' [2 - 0] Felipe Melo
90' [2 - 1] Vicente de La Fuente Iborra

Barselonos "Espanyol" 0 - 3 Santandero "Racing"
14' [0 - 1] Oscar Serrano
24' [0 - 2] Pedro Munitis
90' [0 - 3] Ivan Bolado

"Getafe" 0 - 2 Pamplonos "Osasuna"
41' [0 - 1] Miguel Flano
69' [0 - 2] Francisco Punal (iš 11 m. baudinio)

29' Cosmin Contra ("Getafe") pašalintas iš aikštės

Huelvos "Recreativo" 1 - 1 Bilbao "Athletic"
13' [1 - 0] Fernando Amorebieta (į savo vartus)
81' [1 - 1] Aritz Aduriz

90' Iago Bouzon Amoedo ("Recreativo") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 0 - 3 "Mallorca"
11' [0 - 1] Daniel Guiza
20' [0 - 2] Ivan Ramis
59' [0 - 3] Daniel Guiza

"Valladolid" 2 - 1 "Zaragoza"
29' [0 - 1] Alberto Zapater
53' [1 - 1] Manuel Victor
75' [2 - 1] Joseba Llorente

90' Juan Juanfran ("Zaragoza") pašalintas iš aikštės

La Korunijos "Deportivo" 3 - 1 "Murcia"
1' [0 - 1] Enrique de Lucas
22' [1 - 1] Francisco Tejeda Xisco
46' [2 - 1] Francisco Tejeda Xisco
49' [3 - 1] Francisco Tejeda Xisco

Madrido "Real" 3 - 1 "Sevilla"
8' [1 - 0] Gabriel Heinze
37' [1 - 1] Frederic Kanoute
39' [2 - 1] Raul
65' [3 - 1] Gonzalo Higuain