"Premier" lygoje iš favoritų taškus prarado tik "Arsenal" © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje vėlyvą trečiadienio vakarą sužaistos ketverios XVII turo rungtynės.

Trijų taškų pranašumą prieš artimiausius varžovus atstatė lyderis Londono "Chelsea" klubas, namie neužtikrintai 2-1 įveikęs vieną autsaiderių "Portsmouth".

Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje ir Nicolasas Anelka po puikaus gynėjo Alexo žaidimo išvedė komandą priekį, bet tuoj po didžiosios pertraukos Avramo Granto auklėtiniai ne tik atstatė pusiausvyrą - pasižymėjo Fredericas Piquionne'as, - bet ir turėjo kelias galimybes išsiveržti į priekį.

Tiesa, jų "Portsmouth" neišnaudojo ir 79 minutę Marcui Wilsonui prasižengus prieš Branislavą Ivanovičių teisėjo skirtą 11 metr7 baudinį realizavo pergalę lėmęs Frankas Lampardas.

Tai buvo pirmoji "Chelsea" pergalė per penkis mačus, kurią įtvirtinti galėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Fabio Borini, bet prieš pat finalinį teisėjo švilpuką jaunajam talentui pritrūko tikslumo.

Svarbią pergalę namie rezultatu 2-1 iškovojo krizę išgyvenantis "Liverpool" klubas, palaužęs "Wigan".

Davidas Ngogas smūgiu galva mačo pradžioje išvedė 'raudonuosius' į priekį, o dar kelių puikių progų šeimininkams išnaudoti nepavyko ir pranašumas išliko trapus.

Jį panaikinti galėjo Jasonas Scotlandas, stipriu smūgiu sudrebinęs skersinį, tačiau 79 minutę antrą įvartį iš arti įmušė Fernando Torresas. Prieš pat pabaigą Charlesas N'Zogbia spėjo svečiams pelnyti paguodos įvartį, bet rungtynių baigties jis nepakeitė.

Įdomu tai, kad "Liverpool" per pastaruosius 16 mačų laimėjo vos keturissyk.

Londono "Chelsea" 2 - 1 "Portsmouth"
23' [1 - 0] Nicolas Anelka
51' [1 - 1] Frederic Piquionne
79' [2 - 1] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)

"Burnley" 1 - 1 Londono "Arsenal"
7' [0 - 1] Cesc Fabregas
28' [1 - 1] Graham Alexander (iš 11 metrų baudinio)

"Liverpool" 2 - 1 "Wigan"
9' [1 - 0] David N'Gog
79' [2 - 0] Fernando Torres
90' [2 - 1] Charles N'Zongbia

Londono "Tottenham" 3 - 0 "Man City"
37' [1 - 0] Niko Kranjcar
54' [2 - 0] JErmain Defoe
90' [3 - 0] Niko Kranjcar