"Premier" lygoje - dvejos lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį vyko dvejos Anglijos "Premier" lygos XIII turo rungtynės. Abi jos baigėsi lygiosiomis - po tašką pasidalino Liverpulio "Everton" ir "Middlesbrough" (1-1) bei "Hull" su "Man City" (2-2).

Rungtynes Liverpulyje sėkmingiau pradėjo svečiai - sužaidus vos 8 minutes po "Everton" kampinio greitos atakos metu Stewartas Downingas perdavė kamuolį Gary O'Neilui, kuris tiksliu smūgiu išvedė "Middlesbrough" į priekį.

Tiesa, jau po kelių minučių galėjo būti atstatyta pusiausvyra, bet Yakubu nesugebėjo nuginkluoti apdairiai vartus palikusio vartininko Rosso Turnbullo.

Prieš pat didžiąją pertrauką arti tikslo buvo ir Timas Cahillas, bet saugas po kampinio galva nepataikė į vartus.

Nepaisant visų "Middlesbrough" legionieriaus iš Turkijos Tuncay'aus, nuolatos privertusio iš peties darbuotis "Everton" gynėjus, pastangų, būtent Liverpulio komanda kūrė geresnes progas ir siekė išlyginamojo įvarčio.

Nors iš pradžių Leonas Osmanas smūgiavo tiesiai į vartininką, o Louisas Saha nepataikė į vartų stačiakampį, 65 minutę Yakubu pasiekė tikslą ir galva po Mikelio Artetos baudos smūgio pelnė pirmąjį įvartį per 10 pastarųjų mačų.

Liverpulio "%c00051" 1 - 1 "%c00053"
8' [0 - 1] Gary O'Neil
65' [1 - 1] Yakubu

"%c00358" 2 - 2 "%c00054"
14' [1 - 0] Daniel Cousin
37' [1 - 1] Stephen Ireland
45' [1 - 2] Stephen Ireland
61' [2 - 2] Geovanni