"Premier" lyga: "Chelsea" nutraukė sėkmingą "Birmingham" seriją © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje trečiadienio vakarą sužaistos ketverios rungtynės.

Lyderio poziciją susigrąžino dar vienas įspūdingas rungtynes namie sužaidęs Londono "Chelsea" klubas, 3-0 įveikęs "Birmingham". Įdomu, kad svečiams tai buvo pirmoji nesėkmė po 15 nepralaimėtų mačų serijos.

Pirmasis įvartis krito dar dvikovos pradžioje, kai po puikaus Joe Cole'o perdavimo galva pasižymėjo Florentas Malouda. Dar prieš didžiąją pertrauką Frankas Lampardas iš toli padvigubino skirtumą, o pabaigoje įtvirtino pergalę trečiuoju komandos įvarčiu.

Tuo metu šanso pakilti į pirmą vietą neišnaudojo vieneriomis rungtynėmis daugiau nei "Chelsea" sužaidęs Londono "Arsenal" net dukart sudrebinęs Birmingemo "Aston Villa" vartų konstrukciją, tačiau taip ir nepralaužęs varžovų gynybos bei turėjęs tenkintis lygiosiomis 0-0.

Nykokai vykusiame pirmajame kėlinyje "Aston Villa" puolėjo Gabrielio Agbonlahoro bandymą atrėmė "Arsenal" vartininkas, o kitoje aikštės pusėje Cescas Fabregasas pataikė į virpstą.

Po pertraukos Birmingemo komandos saugas Stewartas Downingas galva smūgiavo kiek netiksliai, o "Arsenal" saugas Tomasas Rosicky iš arti nukreipė kamuolį į skersinį.

Abi vienuolikės siekė pelnyti vienintelį lemiamą įvartį, bet lemiamose atakų stadijose pritrūko tikslumo.

Birmingemo "Aston Villa" 0 - 0 Londono "Arsenal"

Londono "Chelsea" 3 - 0 "Birmingham"
5' [1 - 0] Florent Malouda
32' [2 - 0] Frank Lampard
90' [3 - 0] Frank Lampard

"Blackburn" 2 - 1 "Wigan"
20' [1 - 0] Morten Gamst Pedersen
57' [1 - 1] Gary Caldwell
87' [2 - 1] Nikola Kalinic

Liverpulio "Everton" 2 - 0 "Sunderland"
7' [1 - 0] Tim Cahill
19' [2 - 0] Landon Donovan