Prasidėjo UEFA Taurės atkrintamojo etapo kovos © Eurofootball.lt
Trečiadienį po petraukos toliau tęsėsi UEFA Taurės kovos, kur ekipos žaidė pirmuosius šešiolktfinalio etapo mačus.

Vienos is anksčiausiai prasidėjusių dienos rungtynių vyko Sankt Peterburge, kur vietos "Zenit" klubas po atkaklios kovos 2-1 įveikė "Stuttgart" ekipą.

Šeimininkai pasižymėjo jau pirmosiomis minutėmis, kai sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo Szabolczas Huszti bei nuginklavo vartininką Jensą Lehmanną.

Svečiai po dešimties minučių rezultatą išlygino, kai grubia "Zenit" gynėjo klaida pasinaudojo Mario Gomezas, kuris ir pelnė įvartį.

"Zenit" antrajį įvartį mače, kuris kaip vėliau pasirodė tapo ir lemiamu, pelnė jau per pridėtinį pirmo kėlinio laiką - Aleksandras Anyukovas parideno kamuolį komandos kapitonui Anatolijui Tymoshchukui, kuris stipriu ir tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

Kitas dienos susitikimas vyko Anglijoje, kur Birmingemo "Aston Villa" priėmė svečius iš Maskvos "CSKA" klubo.

Pirmieji įvartį pelnė svečiai, kurių gretose pasižymėjo puolimo lyderis, puolėjas Vagneris Love'as. "Aston Villa" visą kėlinį atrodė blankiai, o prie pavojingų situacijų galima būtų išskirti tik Johno Carew smūgį galva po Ashley Young'o perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo bene geriausią progą įmušti, tačiau po A.Young'o perdavimo nuo kampinio gairelės, gynėjo Craigo Gardnerio smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

Rezultatą "Aston Villa" pagaliau išlygino 69 mačo minutę, kai tiksliu C.Gardnerio perdavimu pasinaudojo J.Carew, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo "CSKA" vartininką Igorį Akinfeevą. Per likusį laiką rezultatas nepakito ir mačas baigėsi taikiai 1-1.

Atkakli dvikova vyko ir Bremene, kur susikovė šeimininkai "Werder" bei svečiai "Milan" ekipos futbolininkai.

"Werder" jau pirmosiomis minutėmis galėjo išsiveržti į priekį, kai po Diego pakelto kampinio, gynėjas Peras Mertesackeris smūgiavo į vartus, tačiau vartininkas Dida puikiai apsaugojo savo vartus.

Vis tik pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai 36 minutę puikiu Matthieu Flamini perdavimu pasinaudojo veteranas Filippo Inzaghi, kuris ir pelnė įvartį.

"Werder" bandė lyginti rezultatą, tačiau nei Hugo Almeidai, nei Diego to padaryti vis nepavykdavo. Vis tik artėjant mačui prie pabaigos šeimininkai pelnė įvartį - Diego tiksliu smūgiu nuginklavo "Milan" vartų sargą Dida.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias. Atsakomasis komandų susitikimas vyks po savaitės, bet jau Milane.

Kijevo "Dinamo" 1 – 1 "Valencia"
9' [0 – 1] David Silva
63' [1 – 1] Serhiy Kravchenko

72' iš aikštės pašalintas Artem Milevsky ("Dinamo")

Sankt Peterburgo "Zenit" 2 - 1 "Stuttgart"
2' [1 - 0] Szabolcz Huszti
15' [1 - 1] Mario Gomez
45' [2 - 1] Anatoli Tymoschuk

Pirėjo "Olympiacos" 1 - 3 "St.Etienne"
12' [0 - 1] Araujo Ilan
43' [0 - 2] Geoffrey Dernis
64' [1 - 2] Predrag Djordjevic (iš 11 metrų baudinio)
90' [1 - 3] Batefimbi Gomis

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 Maskvos "CSKA"
14' [0 - 1] Vagner Love
69' [1 - 1] John Carew

Deividas Šemberas nerungtyniavo ("CSKA")

Bremeno "Werder" 1 - 1 "Milan"
36' [0 - 1] Filippo Inzaghi
84' [1 - 1] Diego

"Bordeaux" 0 - 0 Stambulo "Galatasaray"

"NEC Nijmegen" 0 - 3 "Hamburg"
41' [0 - 1] Piotr Trochowski
44' [0 - 2] Sandro da Alex Silva
75' [0 - 3] Ivica Olic

"PSG" 2 - 0 "Wolfsburg"
80' [1 - 0] Guillaume Hoarau
85' [2 - 0] Guillaume Hoarau

Genujos "Sampdoria" 0 - 1 "Metalist Kharkiv"
45' [0 - 1] Denis Oliynyk

Marius Stankevičius žaidė visas rungtynes ("Sampdoria")

"Aalborg" 2 - 0 La Korunijos "Deportivo"
54' [1 - 0] Anders Due
72' [2 - 0] Anders Due
90' [3 - 0] Michael Jakobsen (iš 11 metrų baudinio)

"Braga" 2 - 0 Liežo "Standard"
17' [1 - 0] Wason Libardo Cuesta Renteria
26' [2 - 0] Augusto Andre Leone
84' [3 - 0] Luis Aguiar