Prancūzijoje - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate trečiadienio vakarą vyko septyni XVII turo susitikimai, kuriuose pergales šventė favoritėmis laikytos komandos. Beje, vienas mačas jau buvo sužaistas antradienį.

Pergalę minimaliu skirtumu iškovojo šalies čempionas "Bordeaux", išvykoje 1-0 įveikęs "Montpellier" ekipą. Nugalėtoją lėmė Jussie pelnytas įvartis 56-ąją minutę.

Pergalę išvykoje taip pat iškovojo "Marseille" ekipa, 2-1 palaužusi "Lorient". Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kai Vahirua antrojo kėlinio pradžioje realizavo 11 metrų baudinį. Po 15 minučių rezultatą išlygino tik aikštėje pasirodęs jaunasis "Marseille" puolėjas Jordanas Ayew.

Kai jau atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, svečiams tris taškus atnešė tikslus gynėjo Diawara smūgis 92-ąją susitikimo minutę.

Tris taškus į savąją sąskaitą taip pat įsirašė 'Lyon" klubas. Namuose žaidę "Lyon" futbolininkai dėka Cesaro Delgado ir Miralemo Pjaničiaus įvarčių 2-0 įveikė "Boulogne".

„Lyon“ 2 - 0 „Boulogne“
72' [1 - 0] Miralem Pjanic
90' [2 - 0] Cesar Delgado

„Lorient“ 1 - 2 „Marseille“
53' [1 - 0] Matthieu Vahirua (iš 11 metrų baudinio)
68' [1 - 1] Jordan Ayew
90' [1 - 2] Souleymane Diawara

„Montpellier“ 0 - 1 „Bordeaux“
56' [0 - 1] Jussie

„Le Mans“ 1 - 0 „Grenoble“
6' [1 - 0] Thorstein Helstad

„Monaco“ 1 - 0 „Rennes“
20' [1 - 0] Chu-Young Park

„Nancy“ 2 - 0 „Nice“
50' [1 - 0] Julien Feret
53' [2 - 0] Ntsayi

„Valenciennes“ 0 - 0 „Auxerre“* sužaistas antradienį

„PSG“ 1 -1 „Lens"
70' [1 - 0] Claude Makelele
74' [1 - 1] Toifilou Maoulida