Prancūzijai čempionatas baigėsi nesėkme © Eurofootball.lt
Pasaulio vicečempionai prancūzai patyrė dar vieną pralaimėjimą Pasaulio čempionate, šįsyk 1-2 prieš šeimininkus PAR, ir jau gali krautis lagaminus namo.

Prancūzija 1 - 2 PAR
20' [0 - 1] Khumalo
37' [0 - 2] Mphela
70' [1 - 2] Florent Malouda

27' Yoann Gourcuff (Prancūzija) pašalintas iš aikštės

Nors abi komandos mačą pradėjo gana apylygiai, tačiau pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai PAR, kai 20 minutę smūgiu galva pasižymėto Khumalo.

Netrukus Prancūzijos padėtis dar labiau pasunkėjo, kai už labai abejotiną epizodą raudoną kortelę prieš save išvydo saugas Yoannas Gourcuffas.

To pasekoje, dar nesibaigus pirmajam kėliniui PAR pirmavo jau 2-, o įvarčio autorius - puolėjas Mphela.

Po pertraukos bent jau po kelis gana pavojingus epizodus sukūrė abi komandos, bet įvartį pavyko pelnyti tik prancūzams, kai puikiai sužaidęs Franckas Ribery perdavė kamuolį Florentui Malouda, o šis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Finalinis teisėjo švilpukas nors ir užfiksavo PAR rinktinės pergalę, tačiau tiek jie, tiek ir prancūzai pasitraukė iš tolimesnės kovos.