Po prarastos pergalės - keiksmai iš J. Guardiolos lūpų

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai antradienį Čempionų lygoje atrodė galingai. Per pirmąjį susitikimą su Turino „Juventus“ Italijoje Vokietijos klubas kamuolį kontroliavo 64 proc. laiko, o šis skaičius momentais pasiekdavo ir 75 proc. Josepo Guardiolos komanda įmušė du įvarčius, bet tada gavo galingą atkirtį.

Iki 63 minutės po Thomaso Muellerio ir Arjeno Robbeno smūgių „Bayern“ pirmavo 2:0, tačiau vicečempionė „Juventus“ ekipa atrado jėgų ir spragų varžovų gynyboje, ėmė mušti įvarčius ir mačas baigėsi 2:2.

Po tokio mačo įprastą šaltumą J.Guardiola prarado.

„Rezultatas toks, koks yra. Žinau, kad Italijoje viskas sukasi apie fizinį pasirengimą. Bet man nusi***ti ant to. Man svarbiausia psichologinis aspektas. Nesitikėjau, kad atvyksime čia ir „Juventus“ nepataikys į vartus ar kad fantastiškai žaisime 90 minučių. Jie turi tokius žaidėjus, kaip Mario Mandžukičius, Paulas Pogba ir Leonardo Bonucci. Visi – vieni mano mėgstamiausių futbolininkų“, – sakė J.Guardiola.

Galiausiai jis suvaldė emocijas.

„Labai gaila, kad mačas baigėsi būtent taip. Sakysite, kad mums trūko charakterio. Bet mes atvykome, turėjome kamuolį, kūrėme progas, mušėme įvarčius. Ar to pakaks, kad žengtume toliau? Nežinau. Bet aš esu patenkintas šiuo vakaru. Galbūt vieną pats dirbsiu Italijoje“, – sakė J.Guardiola.

Pirmiau jis padirbės Anglijoje. Vasarą J.Guardiola taps „Manchester City“ strategu.

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos