Po išvarymais pasibaigusio konflikto – Conte žinutė T. Tucheliui © AFP nuotr.

Vakar „Premier“ lygos rungtynėse tarp „Chelsea“ ir „Tottenham“ įvyko trenerių konfliktas, kokio šios lygos fanai seniai nematė. Arsene'o Wengero ir Jose Mourinho konfliktus priminusi akistata įvyko tarp Thomaso Tuchelio ir Antonio Conte.

Treneriai susikivirčijo jau po pirmojo „Tottenham“ išlyginamojo įvarčio – 1:1. Tuomet konfliktas netruko ilgai, o komandų trenerių štabo nariai bei atsarginiai aistras nuramino.

Per pridėtą laiką „pentinai“ dar kartą išlygino rezultatą – 2:2. Netrukus nuaidėjo finalinis teisėjų švilpukas, komandų strategai vienas kitam padavė rankas, tačiau Tuchelis buvo pasipiktinęs, kad Conte nežiūrėjo jam į akis. 

Vokietis stipriau pagriebė italo ranką, o šis kaip reikiant nustebo. Tuchelio kepurės snapas lietė Contes galva ir konfliktas išsismarkavo. Visgi fizinių veiksmų imtasi nebuvo. 

Po rungtynių „Chelsea“ strategas sakė: „Kai spaudi rankas, reikia žiūrėti vienas kitam į akis. Antonio turėjo kitokią nuomonę.“

Tuo tarpu, Antonio Conte savo instagram paskyroje pasidalino štai tokia žinute: „Pasisekė tau, kad nemačiau tavęs. Jei būčiau tave pargriovęs, tai būtų visiškai pelnyta.

Italas turėjo omenyje įspūdingą Thomaso Tuchelio šventimą antrojo „aristokratų“ įvarčio metu. Abiems vyrams po antrojo konflikto buvo parodytos raudonos kortelės. 

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos