Pirmuoju savo įvarčiu "Trakuose" D. Rekišas užtikrino pergalę prieš "Lietavą"

Atėmusiai taškus iš čempiono Jonavos „Lietavai“ nepavyko įkąsti vicečempionui „SMScredit.lt A lygos“ 6-e ture. Po keitimo aikštėje pasirodžiusio Dmitrijaus Rekišo įvarčio pakako „Trakams“ Kaune įveikti čempionato debiutantus minimaliu rezultatu – 1:0 (0:0).Iškovoję penktąją pergalę iš eilės riteriai turnyro lentelėje pavijo pirmoje vietoje esantį Klaipėdos „Atlantą“.

Jonavos „Lietava“ iškovojo pirmąją pergalę „SMScredit.lt A lygoje“. Paskutines namų rungtynes Visagine žaidusi Aukštaitijos komanda minimalia persvara 1:0 (0:0) įveikė Kauno „Stumbrą“ ir pasivijo bei dėl geresnio įvarčių santykio aplenkė jį turnyro lentelėje.

Mačo pradžioje „Lietava“ darsyk parodė, kad jokių autoritetų nepripažįsta. Valentinas Borovskis greito išpuolio metu surado į baudos aikštelę įkirtusį Lauryną Stonkų, kuris šovė šalia vartų, priversdamas jaudintis Marių Rapalį.

„Trakų“ gerbėjai galėjo lengviau atsikvėpti po dar vieno gaisro prie svečių baudos aikštelėje, kai, neužtikrintai sužaidus Pavelui Krukui, prieš juos atsidūrė Tadas Eliošius ir iš aštraus kampo pataikė į virpstą. Pakartotinį Tomo Salamanavičiaus smūgį blokavo suskubęs Deividas Česnauskis, neleidęs varžovui įmušti į tuščius vartus.

Pamažu įsibėgėję riteriai ėmė kontroliuoti žaidimą ir atsakė pavojingu Artiomo Gurenkos tolimu bandymu, kurį už vartų nukreipė patikimai sužaidęs Giedrius Kvedaras, po kelių minučių šuoliu sugavęs ir Jurijaus Mamajevo nestiprų smūgį. Vėliau „Lietavą“ išgelbėjo virpstas, kai kampinio metu nepasisekė galva mušusiam Arūnui Klimavičiui.

27-ą minutę už galvos griebėsi Davidas Aršakianas. Rezultatyviausias pradėjusio sezono „Trakų“ žaidėjas nepasinaudojo jonaviečių klaida gynyboje ir iš kelių metrų pasiuntė kamuolį virš vartų. Ne už ilgo jau J.Mamajevas negalėjo patikėti, kad vartininkas sugebėjo akrobatiniu šuoliu už galinės linijos nukreipti jo smūgį iš baudos aikštelės prieigų.

Po pertraukos G.Kvedarui vėl teko rimtai paplušėti. „Lietavos“ vartininkas šuoliu viena ranka atrėmė pavojingą J.Mamajevo smūgį po gražios riterių atakos. Kamuolį komandos draugui gražiai nežiūrėdamas parideno A.Gurenka.

V.Borovskiui teko suskubti vartininkui į pagalbą ir nuo vartų linijos krentant atmušti kamuolį, kai prieš vartus iššoko A.Gurenka ir pabandė įmušti iš aštraus kampo.

Kėlinio viduryje aikštėje pasirodžiusiam D.Rekišui užteko vos 7 minučių išvesti riterius į priekį. Vos antrąsias rungtynes riterių gretose žaidęs baltarusis įsiveržė į baudos aikštelę po Aleksandro Byčenoko perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą pro G.Kvedarą.

Vėliau jau pats „Lietavos“ vartininkas vos nepadovanojo antrojo įvarčio svečiams ir praradęs kamuolį savo baudos aikštelėje. Jo laimei, A.Gurenkai smūgiuoti galimybės nebuvo, o D. Aršakiano bandymą blokavo gynėjai.

Rungtynėms baigiantis „Trakai“ turėjo nubausti į puolimą nuskubėjusius varžovus. Greitos išpuolio metu D.Rekišas nepagailėjo perdavimo į A.Gurenkai, bet legionieriaus smūgis buvo netikslus.

Jau per arbitro pridėtą laiką po gražios atakos apmaudžiai į vartus iš labai geros situacijos nepataikė A.Byčenokas.

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos