Pirmoji "Nurnberg" nesėkmė Bundesligoje © Eurofootball.lt
Dešimtajame Bundesligos ture du taškus prarado lygos lyderiai "Werder", namuose nepajėgę įveikti čempionato naujokų "Cottbus". Po šio turo nebeliko ir nepralaimėjusių ekipų – iki tol be nesėkmių žygiavę "Nurnberg" Vokietijos sostinėje suklupo prieš vietos "Hertha" ekipą.

Berlyne vykusiame mače "Hertha" pirmieji išsiveržė į priekį sužaidus apie pusvalandį – iš vartų išbėgęs "Nurnberg" vartininkas Raphaelis Schäferis išmušė kamuolį tolyn, tačiau jau po kelių akimirkų sekė puikus M.Panteličiaus smūgis iš toli ir kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Netrukus po pertraukos po keitimo pasirodęs Ivica Banovičius smūgiu galva rezultatą išlygino, tačiau tai svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo - po dvidešimties minučių M.Panteličius pelnė septintąjį įvartį Bundesligoje ir vėl išvedė savo komandą į priekį po to, kai "Nurnberg" vartininkas nesėkmingai atrėmė Christiano Gimenezo smūgį ir M.Panteličiui beliko pasiūsti kamuolį į tinklą.

Pirmasis pralaimėjimas nubloškė "Nurnberg" į devintąją poziciją, tuo tarpu "Hertha" ekipai pavyko pakilti į trečiąją lentelės vietą ir sumažinti atsilikimą nuo "Werder" iki keturių taškų. Šis atsilikimas galėjo būti ir dar mažesnis, jeigu ne velyvas I.Klasničiaus įvartis, išgelbėjęs "Werder" klubą nuo pralaimėjimo prieš "Cottbus".

Brėmeno komanda buvo priversta vytis varžovus beveik nuo antrojo kėlinio pradžios – 49-ąją minutę puikiu smūgiu iš 24 metrų svečius į priekį išvedė F.Kioyo. Vis dėlto, "Werder" išsigelbėjo nuo sensacingos nesėkmės - 75-ąją minutę po keitimo pasirodęs I.Klasničius galva nukreipė Hugo Almeidos skersuotą kamuolį į "Cottbus" vartus, taip išlygindamas rezultatą.

Sėkmingų rungtynių seriją ir "kelionę" į lentelės viršų pratęsė "Stuttgart" ekipa, svečiuose 4-2 įveikusi "Aachen" klubą. Nepralaimėtų varžybų skaičių padidinę iki septynių, Štutgarto futbolininkai pakilo jau į antrąją lygos vietą. Tiesa, sekmadienį turo susitikimą žaisiantys "Bayern" ir "Schalke" klubai dar turi galimybę aplenkti "Stuttgart".

Eilinę sezono nesėkmę patyrė "Hamburger" ekipa, šįkart svečiuose neatsilaikiusi prieš "Wolfsburg". Kaip ir praėjusiame ture, pergalę "Wolfsburg" ekipai garantavo vienintelis tikslus M.Hankės smūgis 18-ąją minutę, kuomet vokietis galva į tinklą nukreipė Jaceko Krzynoweko skersuotą kamuolį. Įdomu tai, jog būtent šis duetas sukūrė įvartį ir praėjusio turo mače prieš "Bochum". Trys taškai leido "Wolfsburg" pakilti į dešimtąją poziciją.

Šeštadienio varžybu rezultatai

"%c00308" 2 - 4 "%c00027"
25' [0 - 1] Mario Gomez
27' [0 - 2] Thomas Hitzlsperger
28' [1 - 2] Sascha Rösler
46' [1 - 3] Marco Streller
63' [1 - 4] Marco Streller
86' [2 - 4] Vedad Ibisevic

"%c00008" 1 - 1 "%c00209"
28' [0 - 1] Imre Szabic
45' [1 - 1] Sergej Barbarez

"%c00100" 1 - 1 "%c00210"
68' [0 - 1] Artur Wichniarek
90' [1 - 1] Alexander Frei

90' Petr Gabriel ("Arminia") pašalintas iš aikštes

"%c00105" 2 - 1 "%c00208"
29' [1 - 0] Marko Pantelic
47' [1 - 1] Ivica Banovic
65' [2 - 1] Marko Pantelic

"%c00011" 1 - 0 "%c00024"
19' [1 - 0] Mike Hanke

"%c00016" 1 - 1 "%c00309"
49' [0 - 1] Francis Kioyo
76' [1 - 1] Ivan Klasnic