Pergalė "Roma" klubui garantavo pirmą vietą Europos lygos grupėje © Eurofootball.lt
Trečiadienį šešiose grupėse baigėsi UEFA Europos lygos grupių etapas.

Pirmąją vietą E grupėje užsitikrino "Roma", išvykoje 3-0 įveikusi Sofijos CSKA ir patekusi tarp skirstytų komandų penktadienio atkrintamųjų varžybų burtuose.

22 metų Alessandro Cerci šioje dvikovoje įmušė du įvarčius, o kartą pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Filippo Scardina.

Iš turnyro nepaisant triuškinančios pergalės 5-0 prieš mūsų kaimynų latvių "Ventspils" pasitraukė Olandijos "Heerenveen".

Antrajame kėlinyje Mika Vayryneno, Viktoro Elmo, Geraldo Sibono (du) ir Darrylo Janmaato tikslūs smūgiai atnešė pergalę, kurios nepakako, mat Berlyno "Hertha" savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu palaužė Lisabonos "Sporting".

Vokietijoje pergalę lėmė Gojko Kacaro įvartis, atnešęs Berlyno ekipai kelialapį į kitą etapą. "Sporting" jau prieš šį mačą buvo užsitikrinusi pirmąją vietą grupėje.

F grupėje dublį pelnė Djibrilas Cisse, padėjęs Atėnų "Panathinaikos" nugalėti Bukarešto "Dinamo" ir taip pat pakliūti į atkrintamąsias varžybas.

Kiek anksčiau Ante Rukavina įspūdingu smūgiu buvo išvedęs graikus į priekį, o prancūzas rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę naujajam treneriui Nikosui Niopliasui.

Durimis trinktelėjo iš turnyro pasitraukusi Graco "Sturm" vienuolikė, namie 1-0 palaužusi grupės nugalėtoją Stambulo "Galatasaray".

D grupė:

"Heerenveen" 5 - 0 "Ventspils"
55' [1 - 0] Mika Vayrynen
58' [2 - 0] Viktor Elm
77' [3 - 0] Gerald Sobpm
79' [4 - 0] Gerald Sibon
88' [5 - 0] Daryl Janmaat

Berlyno "Hertha" 1 - 0 Lisabonos "Sporting"
70' [1 - 0] Gojko Kacar

E grupė:

"Basel" 2 - 3 Londono "Fulham"
41' [0 - 1] Bobby Zamora
45' [0 - 2] Bobby Zamora
63' [1 - 2] Alexander Frei (iš 11 metrų baudinio)
77' [1 - 3] Zoltan Gera
87' [2 - 3] Marko Streller

Sofijos CSKA 0 - 3 "Roma"
45' [0 - 1] Alessio Cerci
52' [0 - 2] Alessio Cerci
89' [0 - 3] Filippo Scardina

F grupė:

Graco "Sturm" 1 - 0 Stambulo "Galatasaray"
20' [1 - 0] Daniel Beichler

Atėnų "Panathinaikos" 3 - 0 Bukarešto "Dinamo"
55' [1 - 0] Ante Rukavina
80' [2 - 0] Djibril Cisse
85' [3 - 0] Djibril Cisse

J grupė:

Belgrado "Partizan" 1 - 0 Donetsko "Shakhtar"
6' [1 - 0] Lamine Diarra

"Club Brugges" 1 - 0 "Toulouse"
90' [1 - 0] IVan Perisic

K grupė:

"Cluj" 0 - 2 Eindhoveno PSV
19' [0 - 1] Danko Lazovic (iš 11 metrų baudinio)
68' [0 - 2] Nordin Amrabat

Prahos "Sparta" 0 - 3 "Kobenhavn"
22' [0 - 1] Dame N'Doye
30' [0 - 2] Dame N'Doye
54' [0 - 3] Jasper Gronkjaer (iš 11 metrų baudinio)

60' Manuel Pamic ("Sparta") pašalintas iš aikštės

L grupė:

"Nacional" 5 - 1 Vienos "Austria"
21' [0 - 1] Schumacher
23' [1 - 1] Rubel Micael
33' [2 - 1] Mateus
57' [3 - 1] Rubel Micael
61' [4 - 1] Zarko Tomasevic
66' [5 - 1] Felipe Aliste Lopes

Bilbao "Athletic" 0 - 3 Brėmeno "Werder"
13' [0 - 1] Claudio Pizarro
20' [0 - 2] Naldo
36' [0 - 3] Markus Rosenberg