Penktoji “Aberdeen" pergalė Škotijos čempionate © Eurofootball.lt
Pirmadienio vakare baigėsi Škotijos čempionato 12-asis turas. Jį baigė „Aberdeen“ ir „Hibernian“ klubai. Pergalę rezultatu 2-1 pasinaudojęs kiekybine persvara prieš dešimtyje rungtynes baigusius varžovus išplėšė „Abeerdeen“.

„Aberdeen“ 2 – 1 „Hibernian“
47‘ [0 – 1] Christopher Killen
56‘ [1 – 1] Lee Miller
90‘ [2 – 1] Scott Severin

65‘ Christopher Killen („Hibernian“) pašalintas iš aikštės

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai. 13-ąją minutę šanso neišnaudojo „Hibernian“ saugas Ivanas Sproule`as, kai jo smūgiuotas kamuolys pralėkė greta tolimojo vartų virpsto. Vėliau Steve`o Whittakero baudos smūgį vos ne vos sugavo „Aberdeen“ vartų sargas Jamie Langfieldas. Tačiau po šio momento aikštės šeimininkai visiškai perėmė iniciatyvą į savas rankas.

31-ąją minutę tikslumo pritrūko „Aberdeen“ puolėjui Darrenui Mackie, po aštuonių minučių Barry Nicholsonas nestabdydamas kamuolio smūgiavo į vartus, bet kamuolys praskriejo virš vartų skersinio. Pirmojo kėlinio pabaigoje geros progos neišnaudojo šeimininkų gynėjas Chrisas Clarkas.

Antrame kėlinyje vis dėlto svečiams pavyko palaužti „Aberdeen“ gynybą. 47-ąją minutę po Merouane Zemmamos perdavimo įvartį į J.Langfieldo vartus„įkalė“ Christopheris Killenas. Bet sužaidus po 9 minutes, šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti. Tai nuginklavęs „Hibernian“ vartininką Zbigniewą Malkowskį 56-ąją minutę padarė Lee Milleris.

Lemiamas momentas tapo 65-ąją minutę, kai „Hibernian“ įvarčio autorius C.Killenas už gautą antrąją geltoną kortelę buvo pašalinimas iš aikštės. Šia kiekybės persvara šeimininkams pavyko pasinaudoti tik 90-ąją minutę, kai tiksliu smūgiu į kairįjį viršutinį vartų kampą pasižymėjo Scottas Severinas.

Po šio laimėjimo „Aberdeen“ iš penktosios vietos šoktelėjo į ketvirtąją, o „Hibernian“ nusirito vienu laipteliu žemyn – į septintąją vietą.