Pasaulio čempionatas: 8 diena (GYVAI) © Eurofootball.lt
Sveiki, "EuroFootball.lt" lankytojai, sulaukę aštuntosios planetos futbolo pirmenybių Pietų Afrikos Respublikoje dienos!

Linkime nepakartojamo reginio!

23.20 Prastas Anglijos pasirodymas, o Alžyrą galima pagirti už darbštų žaidimą.

22.18 Anglai kol kas atrodo visai bedančiai... rezultatas po pirmojo kėlinio vis dar nepakitęs - 0-0.

21.30 Gerų visiems paskutiniųjų šio vakaro rungtynių!

20.57 Paskelbtos paskutiniųjų šiandienos rungtynių tarp Anglijos ir Alžyro startinės sudėtys:

Anglija: David James, Glen Johnson, Jamie Carragher, John Terry, Ashley Cole, Gareth Barry, Steven Gerrard, Frank Lampard, Aaron Lennon, Wayne Rooney, Emile Heskey.

Alžyras: Rais M'bohli, Madjid Bougherra, Nadid Belhadj, Anther Yahia, Foued Kadir, Hassan Yebda, Mehdi Lacen, Rafik Halliche, Ryad Boudebouz, Karim Ziani, Karim Matmour.

20.47 Olandijos rinktinės saugas Arjenas Robbenas šiandien pirmą kartą dalyvavo pilnoje treniruotėje kartu su kitais komandos draugais.

Tačiau, anot trenerio, Berto van Marwijko, kitame grupės mače su Japonija futbolininkas dar nerungtyniaus.

20.15 Gana kitame mače su Australija gali verstis be traumas patyrusių Isaac Vorsah ir John Mensah.

19.30 Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Loewas tikina, kad po pralaimėjimo Serbijai komanda tikrai sugebės atsigauti.

Kitaip ir būti negali, šis pralaimėjimas juk nėra lemiamas. Vokiečiai dar turi visus šansus čempionate pasiekti gana gerų rezultatų.

18.55 Atkaklus ir įnirtingas susitikimas, kuriame užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2-2.

O gal vis dėlto turėjo būti 3-2 JAV rinktinės naudai?

18.42 JAV lygina rezultatą! Mūsų laukia dar maždaug dešimt atkaklaus mačo minučių...

18.07 Kokia antrojo kėlinio pradžia - JAV žaidėjas Landonas Donovanas švelnina rezultatą!

17.47 Pasibaigus pirmajam kėliniui kur kas geresnės nuotaikos yra Slovėnija, kuri po pelnyto dar vieno įvarčio pirmauja jau 2-0.

17.15 Itin ilgai laukti pirmojo mačo įvarčio nereikėjo - 13 minutę Birsa išveda Slovėniją į priekį.

17.00 Rungtynės prasidėjo!

16.50 Australijos rinktinės saugas Vincenzo Grella dėl kelio traumos bus priverstas praleisti rytoj vyksiančias rungtynes prieš Ganą.

16.45 Paskelbtos antrųjų šiandienos rungynių startinės sudėtys:

JAV Howard; Cherundolo, Onyewu, DeMerit, Bocanegra; Donovan, Bradley, Torres, Dempsey; Altidore, Findley.

Slovėnija Handanovic; Brecko, Cesar, Suler, Jokic; Kirm, Radosavljevic, Koren, Birsa; Ljubijankic, Novakovic.

16.21 Teisėjas skelbia mačo pabaigą. Rezultatas, pripažinkime, kiek netikėtas - Vokietija 0-1 vis dėlto nusileido Serbijai.

Oi paini grupėje dabar situacija, oi paini...

15.47 Skiriamas 11 metrų baudinys į Serbijos vartus, tačiau Lukasas Podolskis sugeba jo nerealizuoti...

Puiki buvo proga išlyginti rezultatą.

15.40 Mūsų laukia veikiausiai puikus antrasis kėlinys. Ar vokiečiai sugebės atsigauti?

15.22 Dramatiška kėlinio pabaiga. Vokietija turėjo šansų rezultatą išlyginti, tačiau vis dėlto po pirmojo kėlinio kiek netikėtai Serbija pirmauja 1-0.

15.10 Kiek įvykių vos per kelias minutes... Iš pradžių Miroslavas Klose už antrąją geltoną kortelę išvytas iš aikštės, o jau po minutės Milašas Jovanovičius išveda Serbiją į priekį!

14.30 Rungtynės prasideda!

14.05 Paskelbtos pirmųjų šios dienos rungtynių startinės sudėtys:

Vokietija Neuer; Lahm, Mertesacker, Friedrich, Badstuber; Schweinsteiger, Khedira; Mueller, Ozil, Podolski; Klose.

Serbija Stojkovic; Ivanovic, Vidic, Subotic, Kolarov; Krasic, Stankovic, Kuzmanovic, Ninkovic; Zigic, Jovanovic.

13.40 Traumuotas Anglijos nacionalinės rinktinės kapitonas Rio Ferdinandas savo komandos draugams siunčia žinią: "Jūs vis dar galite laimėti pasaulio čempionatą."

Dienraščiui "The Sun" "Man Utd" klubo gynėjas tvirtino: "Nei viena ekipa negali savęs laikyti favorite. Mes nieko nebijome. Ne pirmus metus žaidžiu su tais vyrukais, todėl žinau, kokie geri jie yra. Esu įsitikinęs, jog nugalėsime Alžyrą."

12.20 Vokietijos klubo Dortmundo "Borussia" vadovai uždraudė vuvuzelas savo komandos stadione: "Tų siaubingų daiktų nebus leidžiama įsinešti į "Westfalenstadion", - sakė generalinis vadybininkas Hansas-Joachimas Watzke.

12.05 Olandijos nacionalinės rinktinės narys Nigelis de Jongas tiki komandos galimybėmis iš Pietų Afrikos Respublikos parsivežti planetos pirmenybių auksą.

Prieš šeštadienio rungtynes su Japonijos futbolininkais "Man City" saugas sakė: "Mums tiesiog reikia iškovoti pasaulio čempionato taurę. Esame pakankamai geri šiam tikslui pasiekti."

Kad viskas būtų taip paprasta...

11.45 Londono "Tottenham" klubą treniravęs Osvaldo Ardilesas pareiškė, jog norėtų perimti Australijos rinktinės vairą.

Su Argentina pasaulio čempionate 1978 metais triumfavęs buvęs saugas sakė: "Taip, ši galimybė mane labai domina. Visada svajojau treniruoti nacionalinę komandą. Būtų šaunu, jei tai virstų realybe, tačiau neabejoju - kandidatų sąrašas bus ilgas."

11.30 Pirmosios dienos rungtynės tarp Vokietijos ir Serbijos rinktinių vyks Port Elizabeto mieste, kuriame oro temperatūra turėtų sušilti iki 19 laipsnių.

11.22 Šiandien su Jumis visą dieną būsiu aš, Vytautas Ramanauskas.