„Panevėžys“ Marijampolėje iškovojo istorinę pergalę © alyga.lt nuotr.

Naująjį „Optibet A lygos“ sezoną puikia pergale pradėjo ambicingus tikslus puoselėjantis „Panevėžys“.

Aukštaitijos sostinės komanda 1-ojo turo akistatoje išvykoje rezultatu 1:0 (0:0) palaužė vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje pranašumą turėjo sūduviečiai, kurie nepasižymėdavo tik dėka fantastiško „Panevėžio“ vartininko Rafaelio Broetto žaidimo. Brazilas atrėmė Jevgeno Jefremovo smūgį iš arti, o kiek vėliau įspūdingai apsigynė nuo Catalino Tiros šūvio.

Deja, kėlinio viduryje R. Broetto patyrė traumą ir buvo pakeistas – jo vietą užėmė Šarūnas Jurevičius. Brazilas jau antrą sezoną iš eilės dėl identiškos priežasties nebaigė susitikimo – praėjusiais metais vartų sargui taip pat nenusisekė mačas su Vilniaus „Žalgiriu“.

Po pertraukos „Sūduva“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau aktyviai rungtyniavęs Romainas Habranas po Xabi Auzmendi perdavimo nesėkmingai smūgiavo galva.

55-ąją minutę „Panevėžys“ nubaudė varžovus už keletą neišnaudotų progų. Po puikiai įžaistos standartinės padėties varžovą aplenkęs Justinas Januševskis nepriekaištingai mušė iš arti.

Po praleisto įvarčio šeimininkai sutriko ir greitai kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo galėjo traukti antrą sykį. Makį Giannikoglou suklaidinęs Ernestas Veliulis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, tačiau komandą išgelbėjo laiku suskubęs Semiras Kerla.

Dvikovos pabaigoje „Sūduvos“ strategas Victoras Basadre į kovą metė 15-metį Matą Miškinį, bet tai marijampoliečių neišgelbėjo – „Panevėžys“ iškovojo pirmąją pergalę per visą tarpusavio rungtynių istoriją.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 5 0
  • Okis (IP: 3af7bf0d2)

Smagu už panevežį noretusi kad čia būtų solidi komanda, kuri sugebetų kovot del medalių. Aišku Sūduva manau dar isibeges ir taip pat kovos del medalių, sezonas ilgas.

• Raudonasis Kudirka (IP: acc1a18b5)

Gerai jog su Mare žaidė pirmam ture, nes dabar jie tik pratinasi prie naujo trenerio įdėjų ir nemanau jog be kokio 6-8 turo įsivažiuos. Panevėžys šaunuoliai, išlaikė branduolį ir trenerį, per pasiruošimą solidžiai atrodė ir pradžia gera. Reikia tik toliau dirbti ir augti toliau. Gynybos grandis dar smarkiai plaukioja, o ir puolime senuką pakeisti reiks kažkam, viso sezono jis neatlakstys vienas.

• Anbo

labai gerai, šaunuoliai Panevėžys 👍

• varnas (IP: f20cede77)
    Okis (IP: 3af7bf0d2)

Nenustepsiu jei Panevezys kovos del medaliu manau juk daugelis sutiks kad tai yra dalinis Stumbro perkelimas i Aukstaitija o jau tada buvo gana simpatiska komanda.

• carlos (IP: f63ed9587)
    Raudonasis Kudirka (IP: acc1a18b5)

Kokį senuką?

• Stumbro perkėlimas... Ką????? (IP: b9706cf61)
    varnas (IP: f20cede77)

Taip, yra Stumbro žaidėjų, bet c'mom, didžioji dalis lietuviai, nemažai Panevėžiečių, dirbama su akademija... Lyginti Stumbrą ir Panevėžį nelogiška.

• Etikos komisija (IP: 08585397c)

Pirmame kėlynyje visiškai dominavo Sūduva, jei būtu išnaudoje progas po pirmo kėlinio būtu 3:0. Deja antrą kėlinį pradėjo prastai, Panevėžys netikėtą imušė ir autobusą pastatę atsilaikė. Netikėta Panevėžio pergalė, bet toli neis su tokiu žaidimu. Sūduva dar įsižais,o Panevėžiui teks apie vidurį lentelės maltis.

• Anbo

• Lukutiss

taip greitai sarlatano neatleis, sitie metai suduvai pereinamieji, dabar cempionu titulo vel lauks kaip Rytas lkl

• kiero

kada suduvos vadovos baigs lipti ant to paties greblio t.y. samdyti nepatikrintus uzsienio trenerius. Akivaizdziai matesi dezavu situacija kaip ir pernai - per draugiskas rungtynes vaizdas kraupus ir sitam ispanaui labai gresia austro likimas.Jei imti uzsienieti i posta tai tik a lygoje patikrinta varianta kaip koki ceburina, kuris malesi lygoje pakruojyje. Pilna geru lietuviu treneriu, taps pats VALDAS IVANAUSKAS manau butu sutikes