"Palermo" dar kartą prarado taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos „Serie A“ čempionate buvo sužaistos vienerios 29 turo rungtynės. „Palermo“ neišnaudojo virš valandą turėtos kiekybinės persvaros ir svečiuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Sampdoria“ ekipa.

“%c00070” 1 – 1 “%c00200”
53` [0 - 1] Edison Cavani
56` [1 - 1] Fabio Quagliarella

36` iš aikštės išvarytas Giulio Falcone („Sampdoria“)

„Palermo“ pastaruoju metu dažnai barsto taškus, o šiose rungtynėse komandos treneris Francesco Guidolinas dėl diskvalifikacijos turėjo stebėti įvykius iš tribūnų.

Rungtynes agresyviau pradėjo svečiai. Edisonas Cavani smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys skriejo virš vartų, o Davido Di Michele smūgiuotas kamuolys, beskriedamas palietęs „Sampdoria“ gynėją Giulio Falcone, atsitrenkė į vartų virpstą.

Tačiau „Sampdoria“ netrukus taip pat atsakė pavojingomis atakomis. Fabio Quagliarella smūgį iš 20 metrų už vartų sugebėjo nukreipti „Palermo“ vartų sargas Federico Agliardi, kiek vėliau F.Quagliarellos skersuotą kamuolį Gennaro Delvecchio pasiuntė virš vartų.

36 minutę rungtynėse įvyko esminis pasikeitimas. Bloga disciplina garsėjantis Giulio Falcone smūgiavo koja tiesiai į varžovo Fabio Simplicio blauzdą, kuomet brazilas bandė pro jį prasiveržti. Teisėjas nedvejodamas skyrė G.Falcone vienuoliktą raudoną kortelę per italo „Serie A“ karjerą.

Praėjus aštuonerioms minutėms nuo antrojo kėlinio pradžios „Palermo“ pasinaudojo kiekybine persvara ir išsiveržė į priekį. E.Cavani atsikratė jį ginusio varžovo ir galva pasiuntė Mattia Cassani skersuotą kamuolį į vartus.

Visgi „Palermo“ nesugebėjo pasinaudoti net ir šia proga laimėti ir vos po trejų minučių padovanojo savo varžovams įvartį. Kamuolys buvo tarp ekipos gynėjo Andrea Barzagli ir vartininko F.Agliardi ir abu žaidėjai nebėgo prie kamuolio, manydami kad jų komandos draugas prie jo pribėgs ir šia kurioziška klaida pasinaudojęs „Sampdoria“ puolėjas F.Quagliarella perėmė kamuolį ir pasiuntė jį į tuščius vartus.

Po šio įvarčio „Palermo“ žaidėjai susiėmė ir pradėjo varžovų vartų šturmą, tačiau Davido Di Michele ir E.Cavani smūgiai vis nepasiekdavo tikslo ir Sicilijos klubas turėjo tenkintis vienu tašku.