Pakiliai žaidusios "Gintros" merginos parbloškė Estijos čempiones (VIDEO)

Šiaulietėms pavyko sugrįžti į pergalių kelią Baltijos moterų futbolo lygoje. „Gintros-Universiteto“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje įtikinamai 3:0 (1:0) nugalėjo Estijos čempionę „Pärnu JK“ vienuolikę.

Pergalė į „Gintros-Universiteto“ taškų kraitį įrašė dar 3 taškus ir beveik užtikrino vietą finalo ketverto varžybose, kurios spalio 26–28 dienomis vyks Šiauliuose.

Šiame susitikime komandai negalėjo padėti traumą rungtynėse Gargžduose patyrusi Liuba Gudčenko. Per pirmąsias 30 susitikimo minučių aikštėje vyko atkakli kova ir nei viena komanda nebuvo įgijusi teritorinės persvaros.

Aikštės šeimininkėms varžovių gynybą pavyko pralaužti po puikios kombinacinės atakos, kurios metu Dovilė Gailevičiūtė preciziškai tiksliai perdavė kamuolį vienai prieš vartus atsidūrusiai Jelenai Čubrilo, o pastaroji savo šansu pasinaudojo ir pelnė pirmąjį mačo įvartį, kuris buvo vienintelis pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos „Gintra-Universitetas“ visiškai perėmė iniciatyvą bei kūrė vieną po kito pavojingus išpuolius prie esčių vartų. Antrojo įvarčio žiūrovams teko palaukti – 76-ąją minutę teisėja parodė į 11 m žymą, o baudinį realizavo ta pati J. Čubrilo. Vyšnia ant torto tapo po keitimo pasirodžiusios Lietuvos WU17 rinktinės narės Gabijos Toropovaitės tikslus smūgis, kuris atsakė į paskutinius šių rungtynių klausimus – 3:0.

Rungtynių statistika

„Gintra-Universitetas“ – Pärnu JK 3:0 (1:0)

Šiaulių m. sav. centrinis stadionas, teisėja – Jurgita Mačikunytė

Įvarčiai: 32, 76 (iš 11 m baudinio) min. J. Čubrilo, 83 min. G. Toropovaitė („Gintra-Universitetas“)

„Gintros-Universiteto“ sudėtis: G. Kaselytė, V. Neverdauskaitė, S. Karasiovaitė, M. Čubrilo (A. Patilskytė), A. Mikutaitė, A. Filenko, P. Sarkanaitė (L. Žižytė), D. Gailevičiūtė, S. Veličkaitė, P. Potapova (G. Toropovaitė), J. Čubrilo.